2733
2734
عنوان

ازدواج های عجیب و غریب ...

1105 بازدید | 47 پست

دیدید بعضی وقتا مثلا آدم دو نفرو میبینه با هم ازدواج کردن و از نظر ظاهری اصلا به هم نمیخورن و از نظر زیبایی فرسنگ ها با هم تفاوت دارن، هیچ معیار برجسته ای هم نداره که بگیم مثلا به خاطر اون باهاش ازدواج کرده مثلا پول زیاد یا تحصیلات یا ...

و از اون عجیب تر تو زمینه ی دوستی دختر و پسر هم آدم این قضیه رو گاهی میبینه

به نظر شما چجوری ممکن میشه همچین چیزی؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،الآن که اینو خوندی یکی از گناهاتو پاک کردی

عشق

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ب نظرم جذب اخلاق هم میشن توی دوستی.ولی اکثر اینایی ک باهم دوست بودن و ازدواج کردن از لحاظ ظاهری خیلی بهم میان چیزی که من دیدم این بوده

تایپ کردن کظم غیظ خودش یه چنباری کظم غیظ میخواد     لطفا در تاپیک های جنجالی و حرص درار کظم غیظ کنید🤬
2738
ب نظرم جذب اخلاق هم میشن توی دوستی.ولی اکثر اینایی ک باهم دوست بودن و ازدواج کردن از لحاظ ظاهری خیلی ...

آره اکثر اینایی که دوستن به هم میان ولی باور کن من تو همین دوستا هم من یه چیزایی دیدم که تا چند ثانیه شوک موندم که این مثلا چجوری اومده با اون یکی دوست شده

چون آدمای خوشگل هم کلی آدم دور و ورشونن بعد چجوری همه اونا رو ول کرده چسبیده به این

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،الآن که اینو خوندی یکی از گناهاتو پاک کردی
آره اکثر اینایی که دوستن به هم میان ولی باور کن من تو همین دوستا هم من یه چیزایی دیدم که تا چند ثانی ...

کلا دقت کنی اکثر خوشگلا طرف مقابلشون یا معمولیه یا زیبا نیست

تایپ کردن کظم غیظ خودش یه چنباری کظم غیظ میخواد     لطفا در تاپیک های جنجالی و حرص درار کظم غیظ کنید🤬

من اگه با یه آدم خوشگل ازدواج کنم همه این سوال براشون پیش میاد 🤦

مخالف حضور بداخلاقا تو سایت 🌺                                عشق جانم امام زمانم ♥️                                                                                                           
2706