2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من نمیتونم اگ قبل من با کسی بوده باشه💔

چقد شبیه من فک میکنی منم دغدغم شده از کجا بفهمم اگه یه زمانی عشق اول نباشم بخاطر همین نمیتونم به کسی اعتماد کنم هر کیو دیدم حداقل یکی تو زندگیش بوده لامصب

آرزوت بودم ولی کاری نکردی که تو دلم جا شی
2731

اره میشه شوهر خواهرم 

معرف ها معرفی میکردند اوینم یکیش بود 

تو عروسی هم جلوش نامحرم میرقصید چشاشو بست 

با زنش خوب و به روزه با بقیه نه 

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
مثلا رمانتیک نبود نمیدونست چه جوری ناز بکشه و از این قبیل رفتارها ...البته من خودم دوست پسر داشتم ول ...

به نظرم اصلا ربطی ندارع..البته نظر شما محترمه..نامزد من که اولین دختر تو زندگیش بودم خیلی احساسی و خوبه...به نظرم این بند به شخصیت طرف ربط دارع

منم نامزدم با کسی نبوده تو گذشته..اولین دختر تو زندگیش بودم...منم حساس بودم..الان خیلی حس خوبی بهم م ...

شماتوگذشتش بودی توجاهای خلوتش تنهایاش بودی که ۱۰۰در۱۰۰میگی پاکه وباکسی نبوده ونیست!!!!!!!هیچ چیز ازهیچ کس بعیدنیست اونم مردجماعت 

آره برادر خودم 

۲۷ سالشه، فوق لیسانس مهندسی مکانیک داره از دانشگاه تهران استعداد درخشان بوده تو دانشگاه،  ویزای کانادا داره، یه رکعت نماز قضا نداره، الانم در حال ساختن کارخونشه و تا به حال با هیچ دختری دوست نبوده

2740
شماتوگذشتش بودی توجاهای خلوتش تنهایاش بودی که ۱۰۰در۱۰۰میگی پاکه وباکسی نبوده ونیست!!!!!!!هیچ چیز ازه ...

ما از بچگی با هم بزرگ شدیم 

خانواده ها خیلی صمیمی ..مطمئنم با کسی نبوده ..شیطنت ریز هم نداشته حتی..کلا تو این فاز ها نبوده..مشغول کار و درس

به نظرم اصلا ربطی ندارع..البته نظر شما محترمه..نامزد من که اولین دختر تو زندگیش بودم خیلی احساسی و خ ...

نمیدونم ولی خوب قبول کن کسایی ک تجربه دارن تو این موارد بهتر عمل میکنن اگ ب شخصیت شوهرم ربط داشت الان بعد چندسال یاد نمیگرفت 

هر چی سخت تر برای چیزی تلاش کنی وقتی به دستش بیاری حس بهتری خواهی داشت🤍️
چرا

چون به نظرم همچین ادمی مشکل داره 

و ادمی که همه‌چیز رو تجربه کرده و الان قصد ازدواج با من داره رو 100 در 100 ترجیح می‌دم به کسی که تاحالا با هیچ دختری نبوده و معلوم نیست وقتی واسه اولین بار یه دختری دید قراره چیکار کنه

به نام خداوند رنگین کمان...

برادرم ،چند از پسر عموهام و چند تا از پسر خاله هام ،هیچ کس تو زندگیشون نبوده ،ولی متاسفانه چند از دوستای برادرم با آدمای مختلفی بودن و جالب اینجا که تاکید میکنن که دختری که قراره در آینده با ما ازدواج کنه باید گذشتش پاک باشه ،نمیدونم وقتی خودشون گذشتشون مشکل داره با چه رویی اینو میگن

یکی یه دونه

خیلی اکبندم خوب نیست 

هیچی بلدن نیستن باید هی یادش بدی

من حاضر بودم شوهرم قبلا با کسی بوده باشه ولی یکم به روزتر باشه.

انگار پیرمرده ۱۰۰سالس نه ابر از محبت بلده نه رابطه درست حسابی بلده

نمیدونم ولی خوب قبول کن کسایی ک تجربه دارن تو این موارد بهتر عمل میکنن اگ ب شخصیت شوهرم ربط داشت الا ...

همین که به شخصیت شوهرتون بستگی داره باعث شده اخلاقش تغییر نکنه..شخصیت و اخلاق کم‌پیش میاد عوض بشه