2737
2734
شماتوگذشتش بودی توجاهای خلوتش تنهایاش بودی که ۱۰۰در۱۰۰میگی پاکه وباکسی نبوده ونیست!!!!!!!هیچ چیز ازه ...

نه اینجوریا هم نیس مثلا من شوهرم واقعا همه دوستا و فامیل هاش اذعان دارن ک خیلی بچه مثبت بوده یا برادر خودم خیلی باهم دوستیم اولین زن و دوست دختر زندگیش همسرش بوده ک همون اوایل اشنایشون ب من گفته و قبلش با کسی نبوده 

هر چی سخت تر برای چیزی تلاش کنی وقتی به دستش بیاری حس بهتری خواهی داشت🤍️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین که به شخصیت شوهرتون بستگی داره باعث شده اخلاقش تغییر نکنه..شخصیت و اخلاق کم‌پیش میاد عوض بشه

میگم تغیر کرده اولش بی تجربه بود بلد نبود ولی تو این چندسال با من یاد گرفته

همدان اره اخه دوس پسرام همشون داشتن قبل من  یدونه با گذشته پاک ندیدم

خودت دوست پسر داشتی و توقع داری یه پسر پاک که باکسی نبوده باشه باهاش ازدواج کنی؟همه یه شیطنت رو دارن 

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
2731
میگم تغیر کرده اولش بی تجربه بود بلد نبود ولی تو این چندسال با من یاد گرفته

اها..فکر میکردم میگید تغییر نکرده...

بعضی ها کلا با تجربه دوست دارن..دوست من میگه کسی که باهاش ازدواج کنم باید ده تا دوست دختر داشته باشه ..که از هر نظر بتونه من و ارضا کنه

همدان اره اخه دوس پسرام همشون داشتن قبل من  یدونه با گذشته پاک ندیدم

به نظرم تو اصلا حقت نیست با اینطور پسری ازدواج کنی‌..باید با یکی مثل خودت ازدواج کنی ...انتظارت بی جا هستش..با احترام

ما از بچگی با هم بزرگ شدیم  خانواده ها خیلی صمیمی ..مطمئنم با کسی نبوده ..شیطنت ریز هم نداشته ...

دلیل نمیشه چون ازبچگی باهاش بزرگ شدی پاک ومعصومه اون بخوادکاری بکنه میکنه حتی تویه ربع یانیم ساعت دلیلی هم نداره بخوادکاری کنه که بفهمی خیلیاپنهان میکنن ولی یه روزی دستشون رومیشه هیچوقت ۱۰۰در۱۰۰به کسی اعتماد نکن ازقدیم میگن حتی چیزایی که به چشم میبینی بهش شک کن اعتمادنکن اونکه چشم خودته دیگه وای بحال اینکه طرف زمان واسه هرکاری داشته باشه

دلیل نمیشه چون ازبچگی باهاش بزرگ شدی پاک ومعصومه اون بخوادکاری بکنه میکنه حتی تویه ربع یانیم ساعت دل ...

حرف شما کاملا متینه‌.من سخت اعتماد میکنم..حتی الان که صد در صد به نامزدم اعتماد دارم اصلا بهش نمیگم

2740
نه اینجوریا هم نیس مثلا من شوهرم واقعا همه دوستا و فامیل هاش اذعان دارن ک خیلی بچه مثبت بوده یا براد ...

اینجورکارارو که نمیان وقتی انجام میدن جاربزنن توخلوت خودشون که کسی نبینه انجام میدن عقلشون که کم نیست بزارن خانواده یاآشنابوببره 

اینجورکارارو که نمیان وقتی انجام میدن جاربزنن توخلوت خودشون که کسی نبینه انجام میدن عقلشون که کم نیس ...

عزیزم من مطمعنم شما چون ندیدی انکار میکنی من زیاد دیدم دورم 

خداکنه اینجورکه فکرمیکنی باشه!تنهاکسی که مبرا ازگناه خداست ولاغیر

من نگفتم گناه نمیکنه گفتم دوست دختر نداشته مگ گناه فقط اینه....اصلا هم پسری ک دوست دختر نداشته معنیش این نیس خیلی ادم خوبیه اتفاقا شاید چون بد بودن کسی سراغشون نیومده😂

خیلی اکبندم خوب نیست  هیچی بلدن نیستن باید هی یادش بدی من حاضر بودم شوهرم قبلا با کسی بوده با ...

دقیقامث شوهرمن.من خودم زیادزیرآبی رفتم اماشوهرم اصلا.البته چون فامیله میدونم من شیطون بودم امافکربدنمیکنه.البته منم بهش نگفتم.هیچی بلدنیس وحوصله م روسرمیبره پیرمرد

اولش اره خوشحال بودم چون همه اولین ها رو بامن تجربه میکرد ولی بعدا تو‌زندگی گفتم کاش کمی با دخترا مر ...

مثلا چیا یادش دادی

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚
دقیقامث شوهرمن.من خودم زیادزیرآبی رفتم اماشوهرم اصلا.البته چون فامیله میدونم من شیطون بودم امافکربدن ...

من خودم اکبند بودم و هستم.

ولی شوهرمن انگار خیلی چشم و گوش بستس

من کلا تو رابطه هیچ ذوقی ندارم تازه حوصلم سر میره

گاهی وقتا که میشنوم مردا تو رابطه برا همسرشون چکارا که نمیکنن بیشتر ازش سرد میشم.

رابطه عاطفی و احساسی که هیچی فقط به مادرش ابراز عشق میکنه.تا حالا من ازش چیزی ندیدم