2733
2739
عنوان

فردا سالگرد روزیه که ...

160 بازدید | 21 پست

بابام مسیر زندگیمو عوض کرد،خیلی دوسش دارم،ولی درباره این مورد نه میبخشمش،و نه درکش میکنم،مخصوصا الان که خودمم مادر هستم و بچه دارم،دیگه اون حرفا که والدین حتما صلاحتو میدونن و...‌برام بی معنیه،مگه اسکنر دارن والدین؟مگه گوی جادویی دارن که از آینده بگه؟؟؟؟

هر جا خدا تو رو کاشت ،شکوفه بده🌱میشه یه بوس بدی؟میشه یه رژ بدی؟میشه یه لیوان چایی بدی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بر خلاف تربیت و خواسته هاشون لباس میپوشیدم،یکسال بود دیپلم گرفتم ک برم دانشگاه،با یه آقایی آشنا شدم،وقتی چند ماه نگذشته بود گفت ازدواج کنیم،و خانواده شو از شهرستان آورد خاستگاری

هر جا خدا تو رو کاشت ،شکوفه بده🌱میشه یه بوس بدی؟میشه یه رژ بدی؟میشه یه لیوان چایی بدی؟

شبی ک اومدن برگزار شد،ولی روز بعدش پدرم رفت مغازه شون و حسابی آبروریزی کرد که از کجا خانواده و دختر منو میشناختین

2740

مام تصمیم گرفته بودیم ک بگیم ایشون همکار همسایه ما هستن،و واقعا هم بودن،اما خب همسایه مون صدای پدر اون آقا رو ضبط کرده بود فرستاده بود برای بابام،که توش گفته بود پسرم گفته دخترشون خودش باهاش حرف زده و قرار خاستگاری و ازدواج گذاشتن،خودش میخاد پسر منو

چنان پلیس بازی یی درآورد،پدر اونم از ترس پلیس و تهدیدای بابام گفته شما برو من قول شرف میدم دیگه در خونه شما آفتابی نشیم😔😔😔😔

از روز بعدش دیکه سفت و سخت منو میپایید،گوشی و بیرون رفتنو...همه چی تعطیل

از روز اول خرداد دیگههههه من بدون چادر از خونه بیرون نرفتم،ترس ،خجالت،برخورد پدر مادرم....کابوس بود برام اون روزا

عزیزم شاید فکر می کردند بهترین برات پیش میاد  میشه درست توضیح بدی

واقعا اینطور نیست،اون اومد خاستگاری،خیلی موجه،و تمام معیاراش ب خانواده م میخورد

حالا سالگرد چه روزی است؟

عوض شدن زندگیم،سبک لباس و پوششم،ازدواجم،همه چیزم