2733
2734

یه تفکری توی دخترا هست اونم اینه وقتی نوجوونیم فکر میکنیم همه عاشقمونن 😂😂😂یعنی مثلا با قیافه ی ساده از مدرسه برمیگردیم یکی نگامون کنه فک میکنیم عاشقمونه 😅😅😁ولی وقتی بزرگ میشیم میبینیم همه ازدواج کردن فقط ما موندیم تازه میفهمیم اشتباه فکر میکردیم 😑😑😑😒😒و اونوقت تازه میفهمیم مام مثل بقیه باید به ظاهرمون برسیم 😑😑😑😒 و ماهاییم که تا ۴۰ سالگی تنها میمونیم . (البته نیاید بگید ما اینطوری نیستیم این نظر درمورد تموم دخترای جهان نیست ولی خب اکثرمون 😂😂🤣😒😒😒😑😑😑

من ک اینطوری نیستم😐🙄

اینو اینجا مینویسم که ببینمش و بهش گوش کنم اما میدونم که گوش نمیکنم:)به هیچکس به هیچکس تکیه نکن تو همیشه تنهایی هیچکس از تو نیست و هر چقدر به تو نزدیک باشه بازم تنهایی

من ۲۰ سالم شده هنوزم خودمو سوپرمدل میبینم تو خیابونا

هنوزم حس میکنم خبرنگارا دارن ازم عکس میگیرن

هنو جلو اینه رو فرش قرمز و مراسم اسکار ژست میگیرم

با من ازین چیزا حرف نزن😂😂😂😂

ولی شاید یه روز یه "جایی" ته این "تنهایی" همه چی "رویایی" باشه...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینجاس ک میگن من ب دوستم باختم چون رنگ رژ اون پر رنگ تر بود😐 تفکر سمیه 😂

۱۰ دقیقه سکوت...

جمله سنگینی بود😂💔

اینو اینجا مینویسم که ببینمش و بهش گوش کنم اما میدونم که گوش نمیکنم:)به هیچکس به هیچکس تکیه نکن تو همیشه تنهایی هیچکس از تو نیست و هر چقدر به تو نزدیک باشه بازم تنهایی

ما اینطوری نیستیم😜😜😜

ولی خدایی درباره من صدق نمیکنه من همیشه تو نوجوونی فکر میکردم خیلی زشتم،هیچکسم من و نمیبینه،اما وقتی خواستگارا اومدن فهمیدم خودم اعتمادبنفس نداشتم

2738
تازه فک کنم همه اونای ک تو راخ مدرسه برامون میخندیدن ، داشتن مسخره مکن میکردن 😂

آره تازه الان فهمیدم . میدونی چرا ؟ چون تو مدرسه بهمون این چیزارو میگفتن که همه میبیننتون ت*ح*ر*ی*ک میشن 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂 

ما اینطوری نیستیم😜😜😜 ولی خدایی درباره من صدق نمیکنه من همیشه تو نوجوونی فکر میکردم خیلی زشتم،هیچ ...

آقا من خود خوشگل پنداری داشتم البته هنوزم دارم خواستگارم خیلی داشتم ولی الان که عکسای اون دوران رو میبینم میگم من هیچی اون خواستگارا با چه چشم و عقلی میومدن برا من 😂🤦🏻‍♀️

من که سال‌هاس ازدواج کردم تازه ی عده هم بعد ازدواج خواستگاری کردن،چون اونموقع خب به سر و صورتم ...

الان دیگه اونطوری نیست . دختر هست خوش هیکل زیبا خوب باسواد خلاصه هرچیزی ، اما خب نیست واقعا برای هیچکس . چون خیلی اوضاع بده 😑😑😑

الان دیگه اونطوری نیست . دختر هست خوش هیکل زیبا خوب باسواد خلاصه هرچیزی ، اما خب نیست واقعا برای هیچ ...

اره متوجهم،دلایل زیادی داره

شرایط زندگی،اعتقاد نداشتن به ازدواج ووووو

یکی هم مث یکی از آشناهای احمق ما که همه خرج پسره رو داره میده،میگم همه ینی هممممه حتا اجاره خونه

2706