2737
2734
اصلا بازیشو درک نمیکنم،اصولشو بلدما اما چرا خب ک چی مثلا؟

خوبه دیگ سرگرم کننده ست 😁

بهم میگن شبیه" اوزگه یاگیز ''  ریحان فیلم سوگند 😍 هستم 😁🤗 گفتم یه تصوری ازم داشته باشید 😜😂😁

تو کافه ها که پره هم مجردا میان هم خانوادگی اگه دوست نداری اینجوری تلگرام هم داره تو گروه ها این بازی رو

پایان سال 1402 بیماریم تموم شده   لیسانسمو گرفتم  شاغل شدم  طلاقمو گرفتم با تمام حق و حقوقم  تهمتی که منو به دادگاه انداخت رو به تنهایی ردش میکنم  ارزوهامو تو امضا نوشتم که روزی که رسیدم بهش پایینشو امضا کنم و بنویسم بهشون رسیدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا بازی بسیار جالبیه 

بخونید چطوری ایجاد شد جالبه

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
منم دوسش دارم حامد آهنگی خیلی قشنگ بازی میکنه

بنظرم حررفه ای ترینا 

حامد آهنگی حسین مهری مریم مومن کامبیز دیر باز خداداد عزیزی 

بهم میگن شبیه" اوزگه یاگیز ''  ریحان فیلم سوگند 😍 هستم 😁🤗 گفتم یه تصوری ازم داشته باشید 😜😂😁
2731
تو کافه ها که پره هم مجردا میان هم خانوادگی اگه دوست نداری اینجوری تلگرام هم داره تو گروه ها این باز ...

چطوری مجازی بشه بازی کرد آخه؟ 

بنظرم حررفه ای ترینا  حامد آهنگی حسین مهری مریم مومن کامبیز دیر باز خداداد عزیزی

دقیقا اصلا حامد آهنگی خیلی باحال بازی میکرد مافیا ها رو چ زود میگفت

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2740
بنظرم حررفه ای ترینا  حامد آهنگی حسین مهری مریم مومن کامبیز دیر باز خداداد عزیزی

وای مریم مومن زیادی رو مخ بود از اینکه همش لو میداد خودشو 

خوب حدس میزدا ولی وقتی شهروند بود خیلی حرص میخورد وقتی مافیا بود انقد جوشی نمیشد

وای مریم مومن زیادی رو مخ بود از اینکه همش لو میداد خودشو  خوب حدس میزدا ولی وقتی شهروند بود خ ...

آره این و راست میگی خدایی 😄 

ولی بازم نسبت به بقیه خانوما خیلی درست حدس میزد 

جدی ؟؟ خوشبحالتون ☹️☹️  هقق

خب بازیش را دانلود کن 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن