2726

چند وقته شبهای مافیا رو هم دیدم انگار معتادش شدم خیلی دوس دارم یه گروهی جمعی چیزی پیدا شن بشه بازی کرد ☹️☹️ 

هیییع 

بهم میگن شبیه" اوزگه یاگیز ''  ریحان فیلم سوگند 😍 هستم 😁🤗 گفتم یه تصوری ازم داشته باشید 😜😂😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواستین بازی کنین منم میام😁

به نام خداوند رنگین کمان!:)🖤🌈🕊  بچه ها نخندینا!:)🖤🎤    بارون اومدو یادم داد!:)🖤🌧🕊 به مامان چیزی نگو!:)🖤🕊      بچه ها ناموسا کمک!:)🖤🖐🏻🕊                                              نه می بخشیم نه فراموش میکنیم🖐🏻🖤🕊                                   فاقد اعصاب!!!!!                                                            این کابری دست چند نفره! 
2728
خانوادا ما کلا اهل مافیان بیا اینجا مخصوصا عیدا

جدی ؟؟ خوشبحالتون ☹️☹️ 

هقق

بهم میگن شبیه" اوزگه یاگیز ''  ریحان فیلم سوگند 😍 هستم 😁🤗 گفتم یه تصوری ازم داشته باشید 😜😂😁
دقیقا ادم معتاد میشه واقعا میره تو نقشش  کدوم گروه و دیدی؟

خیلیا شو دیدم اکثریت شو 😄

منم دوسش دارم حامد آهنگی خیلی قشنگ بازی میکنه

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2706