2737
2734
عنوان

خانم هایی ک شم اقتصادی قوی ای دارن لطفا راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 2301 بازدید | 135 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به هیچ وج پولتو نزار بانک چون بی ارزش میشه، اگ فعلا نمیتونی با پولت کاری کنی فعلا طلا بگیر و بهترین کار اینه ک دنبال زمین مناسب بگردی بگیری . زمین خیلی با ارزشه چون چیزیه ک هیچ وقت تولید نمیشه و رفته رفته رو تمام زمین ها دارن ساخت ساز میکنن و روزی میرسه هیچ زمینی باقی نمیمونه

2738
بآنک بذاری بعد ۶ ماه لااقل میشه وام گرفت از روش

۶ ماه بعد ارزش پولت نصف الانه 

اون وامها هم فقط دردسره با کلی سود و قسط 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
الان نهایت پولم با پول طلا بشه ۱۶۰ میلیون..میشه زمین خرید؟ 

عزیزم بستگی به شهرتون داره مال یکی از شهرهای شمال هستیم و تقریبا پایین شهر اینجا یه زمین صد متری تقریبا سیصد چهارصد میلیونه تازه اگ لب جاده باشه ک مغازه اینا بزنی همون میشه ششصد میلیون

انچه در فهم تو آید؛ آن بود مفهوم تو 
شما پولتو بذار بانک  ولی طلاهاتو نفروش  ماشین هم ثبت نام کن  انشالله ک در اومد ماش ...

یعنی اون ۸۰ بانک..طلا هم نفروشم..ماشین اسمم در اومد حواله اش رو بفروشم؟؟نهایت ۳۰ میلیون می‌خرن ک میشه با اون ۸۰حدود ۱۱۰ میلیون و طلا...میشه زمین خرید؟

بآنک بذاری بعد ۶ ماه لااقل میشه وام گرفت از روش

اشتباه ترین‌کاره 

چون تو اون شش ماه ارزش پولت کمتر ازین ک الان هس میشه و دوما قیمتا تا ۶ماه بعد بیشتر پس هر فکری داری الان انجام بده 

کاربری چهارممه دیگه نترکونید منو😏دیگه شماره ندارم بیام سایت☹رحم کنید به هم دیگه..وقتی یکی نظرمخالف میده زود گزارش نزنید تعلیق نکنید ..انسانم ارزوست😆

ببین من چون از صفر شروع کردم بهت میگم اول زمین بخرم مسکونی بعدا کم کم میسازیش.ادم خونه که از خودش باشه اگر حقوقت کم هم باشه دیگه غصه نداری .ماشین بعدا هم میتونی بخری اول زمین .

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.
2706