2733
2734

خیلی حالم بده چند سال برای این اتفاق پیش امده من و همسرم تلاش کردیم ولی حالا که بهش رسیدم این حس استرس و اضطراب داره دیوونم میکنه نمی دونم چه کنم که از این حس بد رها پیدا کنم

شما وقتی اضطراب شدید دارید چیکار میکنید به خوب شدن حالتون کمک میکنه تروخدااا تجربه ایی دارید منو راهنمایی کنید

بو کشیدن برگ نارنج معجزه میکنه

دوست عزیز من پست که از نظر خودم درسته رو میزارم و هیچ اعتنایی به مخالف یا موافق بودنت با اون حرف ندارم😊ریپلای شدن توسط افراد روشنفکر اکیدا ممنوع🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

متاسفانه من کنترل نکردم الان چشم راستم تیک عصبی پیدا کرده :)

حتما پیگیری کنین که بتونین کنترل کنین

و تنها توصیه ای که خودم دارم اینه که بدونین زندگی بالا و پایین زیاد داره شاید چیزی که الان برای شما انقدر مهمه که استرس زا شده چند سال بعد ذره ای اهمیت نداشته باشه

گفته بودی که چرا خوب به پایان نرسید؟ راستش زور منِ خسته به طوفان نرسید... گرچه گفتند بهاران برسد مال منی قصه آخر شد و پایان زمستان نرسید... من گذشتم که به عشق تکیه کنم ، جگرم سوخت ولی عشق به عصیان نرسید...
متاسفانه من کنترل نکردم الان چشم راستم تیک عصبی پیدا کرده :) حتما پیگیری کنین که بتونین کنترل کنین ...

صورتم داغون شده پر از جوش

دقیقا من از نگاه بقیه بسیار خوش شانس هستم

ولی هیچ کس نمی دونم به غلط کردن افتادم

2738
نه تازه باید برم دردم اینه که تنها باید برم بعدا همسرم بیاد نمی دونم ارزش این همه سختی  داره&nb ...

اونجا آشنا یا دوستی داری؟ 

دیگه راهی هست که انتخاب کردی امیدوار باش به خودت هم تلقین نکن دوست عزیز 😊