2737
2734
عنوان

مفصل درد شدید بعد از زایمان

31853 بازدید | 59 پست
سلام. من بعد از زایمان طبیعی مفصل درد شدید گرفتم.دارم فلج میشم تمام مفصلای بدنم درد میکنه حتی مفصل انگشتام... اگه کسی تجربه ای داره لطفا بگه
سلام عزیزم من هم همینطور شده بودم تا جایی که نمیتونستم زانوهامو بلند کنم راه برم... حتما دکتر ارتوپد برو ممکنه غضروف های بین مفاصلت از بین رفته باشه و احتیج به امپول و قرص غضروف ساز باشه عصاره پای مرغ و قلم گاو هم بگیر یه سره بخور.ژله هم خیلی مفیده..هر چیزی که حالت ژلاتین داشته باشه خوبه..
خدایــا ؟کمــی جـلوتـــر بیــا... میــخواهــم در گوشــت چیــزی بگویـــم ...ایــن یـک اعتــراف اسـت.. مـن.. بـی او ..دوام نمـی آورم.
من زانو درد شدید بعد زایمان داشتم رفتم دکتر گفت به خاطر اینه که بدنت داره به حالت قبل باردارزی بر میگرده گفت بتونی استخر بری خوبه کلسیم و ورزش هم داد بهم
هیچ بالشی نرم تر از وجدان آسوده نیست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تقریبا میشه گفت تا نه ماهگی دخترم اینطوری بودم.شبا از درد میپیچیدم به خودم.ولی یه امپول زدم به زانوم و قرصا رو خوردم و ورزش مخصوصی هست که دکتر بهت میده اونا رو انجام بده انشاالله زود خوب میشه.سعی کن زیاد به پاهات فشار نیاری تا میتونی استراحت کن تا نیروی از دست رفتت برگرده..
خدایــا ؟کمــی جـلوتـــر بیــا... میــخواهــم در گوشــت چیــزی بگویـــم ...ایــن یـک اعتــراف اسـت.. مـن.. بـی او ..دوام نمـی آورم.
چرا خوب میشی منم اولش میگفتم دیگه از کار افتاده شدم.یعنی با هزار زحمت میشستم زمین با هزار درد و اخ بلند میشدم از جام..مثل معلولا بودم..البته هنوزم گاهی درد میگیره .مثلا وقتی میخوام از پله بالا پایین برم و زیاد رو پا بایستم و کار کنم..ولی خیلی کمه خدارو شکر..دردش فقط ورزش و خوراک و استراحت کافیه..ولی دکتر هم حتما برو.
2740
خواهش میکنم..زیاد نگران نباش.فقط به بچت برسو کارهای اضافرو بزار برای وقتی که خوب شدی یا بده به کسی برات انجام بده.زیاد به خودت فشار نیار
زاونهام بیشتر درگیر بودم باهاش ولی منم مثل شما همه مفاصلم درد میکرد..چیزایی که راجع به تغذیه گفتم حتما انجام بده تاثیرش فوق العادس..مخصوصا پای مرغ
2706