2733
2739

چیکار کنم که تغییر کنه دیگه شصت سالشه گفتنشم فایده نداره رخت خواب درنمیاره رو زمبن خشک میخوابه گاز نو خریده حیفش میاد روش غذا بپزه پله میره بالا رو اون میپزه چی بگم بهش ناراحت نشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دیگه تغییر نمیکنن حرص نخور بعضیا در خدمت وسایلشونن و انگار بلد نیستن چه جوری از وسیله رفاهی استفاده کنن 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 

شبیه مادرشوهر من 

هیچ کس تو خونه اش راه نمیده خونش کثیف نشه 

منم ی بار بهش گفتم این دنیا فانی هست 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
2738

وای توروخدا منم نصحیت کنید اونقدر لباس دارم اصلا نمیپوشم الان هشتا شلوارم بهم تنگ شده اصلا نپوشیدم 

《خداوندا ! مرا در آن پوششی که از هر بلا و آفتی حفظ می کند و هر کسی را که بخواهی در آن قرار می دهی ،قرار بده》
وای توروخدا منم نصحیت کنید اونقدر لباس دارم اصلا نمیپوشم الان هشتا شلوارم بهم تنگ شده اصلا نپوشیدم&n ...

وای،تو خدا این اخلاقتو بزار کنار بخدا دنیا خیلی زود گذر بی ارزش هر چی دارین استفاده کنین با خوشی

بهش بگو ،مادر جان  حیف خودت هستی ک پیر شدی.لذت دنیا و وسایلت رو نبردی.

چند نفر در و همسایه رو مثال بزن ک (دور از جون مادرت) فوت شدن و مال و اموال موند برا میراث خورا.یه فاتحه هم نمیگن

ببخشید ک تند گفتم😐

تو دلی قشنگم❤،زود بیا بغل مامان،اگه یه خواهر شیرین و مهربون برا داداشت باشی ک چه بهتر😅۲۱اردیبهشت بعد ۲ هفته استرس جواب امینوسنتز اومد و تو عزیز دل مادر سالمی😍😍(۱۷هفته  و۲ روز)🖤🖤🖤(۱۶.۶.۱۴۰۲)ساعت ۴ صبح ۳۴ هفته ۵ روز 🖤🖤🖤
2706