2737
2739
عنوان

دختر جاریم بیش فعاله...

608 بازدید | 44 پست

سلام دوستان، قضیه اینه که دختر جاری اخریم 5 سالشه و بیش فعاله به شدت رفتاراش خشنه و با بچه ها نمیسازه دختر منم 6 سالشه و فوق العاده آروم و مظلومه، از سه سالگی که مهد میره تا به حال با هیچ کس دعواش نشده و اصلا زدن بلد نیست، حالا مشکل من اینه تو هر کدام از مهمانی های خانواده ی همسرم دختر جاریم به بلایی سر دخترم میاره، من و همسرم تمام مدت حواسمون هست اما آخر سر یه جایی بچه رو میزنه، طوری که ما تصمیم گرفتیم مهمانی های خانواده ی همسرم دخترم رو نبریم، تا اینکه چند شب پیش مادر همسرم پارک دعوتمون کرد بچه ها رفتن بازی کنن، پسرم هم باهاشون بود تا مواظب خواهرش باشه، نمیدونم یه دفعه کجا دختر جاریم بچم رو گیر آورد که محکم زده بود تو صورتش و کنار چشمش رو چنگ زده، به خدا الان که تعریف میکنم هم میخوام بمیرم از ناراحتی من بچم رو آروم کردم، جاریم شرمنده بود اما خب کار خاصی هم نکرد، دلم نیومد به جاریم چیزی بگم اون شب معده درد شدید داشت گفتم گناه داره، اما واقعا دارم سر این قضیه اذیت میشم فکر کنید به خاطر بچه ی شیطون اون دختر من هیچ مهمونی نیست و میزارمش خونه ی مامانم، جای من باشید چیکار میکنید؟؟؟؟ به جاریم غیر مستقیم روانشناس کودک معرفی کردیم به خاطر خودش، چون بی خوابی ها و اذیتای  بچش خودش رو هم خسته کرده اما اهمیت ندادن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من از خدامه پسرم و خودم تو مهمونی های خانواده ی همسرم نباشیم 

عضو تاپیک رژیم لاغری فیت شو ...وزن فعلی:76 کیلو وزن هدف:67 کیلو ...سرگروه: النازییییی...لینک صفحه :https://www.ninisite.com/discussion/topic/8274594/رژیم-لاغری-فیت-شو

پسر خاله ی من هم پیش فعاله الان هم۱٠سالشه هنو تغییر نکرد 

خودتونو بزور تو دل کسی نچپونید از باسنش میزنید بیرون، از ما گفتن بود:)برام مهم نیست تو راجبم چی فکر میکنی.مهم اینه که من خودمو میشناسم، خودم میدونم چجور آدمیم، دوس دارم چجوری باشم، چجوری بگردم، باور کن نظراتت برای من مهم نیست.چون نظرای تو برای خودته و به من اصن مربوط نمیشه.،،چایی که سرد میشه روش آب جوش میریزن که گرم شه؛ چایی گرم میشه ولی کمرنگ میشه.رابطه ها ام اینطورین ، شاید بعد از یه دعوا یا جدایی دوباره باهم گرم شید ولی اون رابطه کمرنگ میشه ، هیچی دیگه مثل قبل نمیشه هیچی،،بعضی وقتا یه دونه انگشت وسط برای اینکه طرف بدونه چه حسی داری کافی نیست. واسه همینه که دوتا دست داری:)‌‌‌،، برای عاشق شدن ، دوست داشتن کافی نیس اندکی خریت به علاوه گذشت به میزان لازم هم باید بهش اضافه کرد:) ‌تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی، یه بار خودتو برای انتخابِ اشتباهت ببخشو تمومش کن‌‌،، 
2738
بعضی بچه ها انرژی زیادی دارن شما نمیتونید با اطمینان بگید بیش فعاله چون ممکنه جاریتون ناراحت بشه

من ارشد روانشناسی دارم عزیزم، علامت های بیش فعالی رو داره، اصلا به جاریم نکفتم که بچش بیش فعاله

بله متاسفانه خیلی دعوا دارن باهم و رفتارشون با بچه هم اصلا خوب نیست من چندین بار کتک خوردن طفل معصوم ...

بیچاره بچه همونی که دیده انجام میده

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

اولا حق با شماست اونا نباید بیان.ولی ۱۰۰۰برابر جاریتم‌حق داره واقعا درک‌میکنم چقدرسخته تو خونه همش با اون بچه سرکارداره بعدم مهمونی هم بیاد اینجوری .اینجورمادرا باید یه حامی داشته باشن کسی بچهرو حتی دوساعتم شده نگه داره مادراستراحت کنه واقعا نسل بچه ها چی شده خیلی فضول شدن.عجیبه برام بخاطر فضولی بچه بشینی تو خونه واسیرشی حال روز خودم😔

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
2706