2737
2734

بخدا دیگه در مونده شدم داعم فشارم پایینه کف دست و پام یخ پانیک ام نمیدونم کی یخی برای فشاره کی نیس از همه چی میترسم و وحشت دارم نمیتونم  تا سوپر مارکت برم میترسم یهو ضربانم بالا میره قفسه سینم درد میگیره حس خفگی میگیرم کسی میتونه کمکم کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

منم همیشه فشارم پایینه هر وقت میرم بیرون پیاده روی طولانی بشه یا یکم گشنم بشه فشارم میوفته سردرد شدید میگیرم از ظهر هم که اومدم خونه باز شروع شده و سردرد وحشتناک دارم فکر میکنم خون به مغزم نمیرسه

زندگی آهسته تر من خسته ام .کوله باره پاره ام را بسته ام .زخم پایم درد دارد صبر کن.تا کسی مرهم گذارد صبر کن
بعد نمیترسی خیلی بره پایین دست و پاهاتون سرد میشه

نه زیاد سرد نمیشه . یکم بی‌حال میشم ولی تا قرص نندازم این سردر لعنتی ولم نمیکنه 

زندگی آهسته تر من خسته ام .کوله باره پاره ام را بسته ام .زخم پایم درد دارد صبر کن.تا کسی مرهم گذارد صبر کن
چنده مثلا فشارتون

والا تا حالا نگرفتم ولی مطمئنم که پایین میوفته . چند وقت پیش رفتم چکاب کامل دادم احتمال میدادم که از کم خونی باشه ولی طبیعی بود و کم خونی نداشتم . من سرم گیج نمیره سردرد فقط بیچارم می‌کنه 

2706