2733
2734
سلام بچه ها برای درد دوره پریودی تو این مقاله خوندم که شیر ولرم رو تو ناف بزنیم مثل مسکن عمل می کنه، میخواستم بدونم کسی امتحان کرده یا نه؟ توصیه دیگه ای دارین واقعا خیلی اذیت میشم تو این دوران از خوردن قرص و دارو هم خسته شدم. هر چی دکتر هم رفتم فایده ای نداشته. لطفا راهنماییم کنید.

بسیاری از مشکلات بدن با زدن شیر بر روی ناف برطرف می شود، ناف بخش مهمی از بدن ما است. اگر هر نوع مشکلی در ناف وجود داشته باشد، بدن ما را تحت تاثیر قرار می دهد. از طریق ناف می توانید قسمت داخلی بدن خود را سالم نگه دارید. این تنها قسمتی از بدن است که به شما در رفع مشکلات داخل و خارج از بدن کمک می کند. بنابراین اشتباه نیست که آن را یک عضو معجزه آسا بنامیم. بنابراین حفظ سلامت ناف بسیار مهم است.

برای حفظ سلامت ناف، بسیاری از افراد روغن را در ناف قرار می دهند. اما آیا می دانید شیر در ناف نیز ریخته می شود. بله، قرار دادن شیر در ناف نیز می تواند فواید زیادی برای بدن شما داشته باشد. درست مانند گذاشتن روغن در ناف، می توان بر بسیاری از مشکلات بدن غلبه کرد. به همین ترتیب با زدن شیر در ناف می توانید بسیاری از مشکلات را کاهش دهید. امروز در بخش  سلامت خواهیم دانست که استفاده از شیر در ناف چه فوایدی دارد؟

ادامه مطلب در اینجا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیر نه اما خواهر شوهرم روغن گیاهی زده بود به نافش پریودش میگف خیلی بوی بد میداده نمیدونم چرا

تایپ کردن کظم غیظ خودش یه چنباری کظم غیظ میخواد     لطفا در تاپیک های جنجالی و حرص درار کظم غیظ کنید🤬
2728

ناف مگه‌راه نفوذ داره ب داخل؟؟؟

کیسه‌آب گرم‌استفاده کن

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤
2738
آخه شنیدم روغن درمانی هم برای ناف انجام میدن

من برای لبهام که خشکه 

روغن درمانی ناف انجام دادم .

جواب میده ولی بعدا حوصلم نکشی.

پر طاووس 🦚🦚🦚    قشنگ است به کرکس ندهندش               معرفت دُرّ 💎💎💎  گرانیست به هرکس ندهندش                                  
ناف مگه‌راه نفوذ داره ب داخل؟؟؟ کیسه‌آب گرم‌استفاده کن

اره استفاده می کنن عزیزم ولی شیر رو تا حالا امتحان نکردم، کیسه آب گرم رو استفاده کردم افاقه ای نداره برام.

من برای لبهام که خشکه  روغن درمانی ناف انجام دادم . جواب میده ولی بعدا حوصلم نکشی.

لب هاي منم خيلي زود خشك ميشه

بهترين برند بالم لب هم اثر نميكنه

بجاش شب قبل خواب يذره پماد بتامتازون به لب هات بزن عالي ميشه لب هات

يا يذره پماد ويتامين آد 

خيلي هم ارزونن

2706