2737
2734

بیاین باهم در مورد خوبیا و بدیای متاهلی حرف بزنیم! که مجردا بفهمن آخه بعضیا خیلی دوست دارن ازدواج کنن میخوام ببینن که ما چه چیزایی رو تجربه کردیم!

اصن بعد هر سربالایی، سرازیری در کار نبود....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله راضیم شکر

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2728

متأهلی خوبه،ولی به شرط اینکه یک شریک خوب داشته باشی

اگه مهمون خونه ای بودید و صاحبخونه براتون چای آورد، رد نکنید‌؛ شاید این تنها چیزی باشه که برای پذیرایی داره..... حواسمون به دستهای خالی باشه.... 🤲یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست؛ ساعت بعد، حساب داریم....
متأهلی خوبه،ولی به شرط اینکه یک شریک خوب داشته باشی

حق#  

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2738

راضی ام 

س ک س امن دارم 

بچه دارم 

رابطه عاطفی و احساسی ارامش بخش دارم 

کسی منتظرمه که این انتظار را دوست دارم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

ازدواج اولم چون بچه دار نمیشدم و ایشون بچه میخواستن جداشدیم 

ازدواج دومم هم که در حال طلاقیم 

به نظرم خوبی وبدی متاهلی کاملا ربط به دو طرف داره و خدانکنه تیکه ادم بد باشه 

نمیشه برای همه ی نسخه پیچید هر کس براساس تجربه خودش نظر میده

مگر ما چقدر زنده ایم که انقدر میمیریم؟ 🖤                         باهم قهر نکنیم خیلی وقتا تلفن بدموقع زنگ زده و داغی بردل گذاشته 🖤                                                                          

بله خداروشکرخیلییی...مجردای عزیز برای ازدواج مردی که بلده نازتونو بکشه و مهربون و منطقیه انتخاب کنید دنبال قیافه و این داستانا نباشید

خدا وسط غمات یه گل میکاره مطمئن باش♥
2706