2733
2739

رل دوستم بهش اینجوری گفته . دوستم هم اتفاقا سر به زیر خیلی خجالتیه . پسره مثلا خیلییی دوسش داشته ولی حالا ببین چی گفته . کاربری دوستم یه هفته پیش ترکید گفت من براش تاپیک بزنم حالش بده . چیکار کنه ؟

یه حرفی بگید که بگه پسره بسوزه .بلاکش کرده الانم

اعصاب طفلکی دوستم خورد شده

بگه کافر همه را به کیش خود پندارد

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
معنیش یعنی چی عزیزم؟

یعنی خودت اینجوری که توهم برداشتی دوست دخترتم اینطوریه

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡
2738
مرسی گلم ❤️

قربونت گلم💖