2733
2739
عنوان

مسیر دانشگاه هم خیلیی خطرناکه

606 بازدید | 33 پست

تو ایستگاه که منتظر خط واحدم خیلی اذیت میشم

تو خط واحدا هم گاهی آدمای ناجوری هستن

خیلی میترسم اون منطقه ها

یه ساعتاییش خوبه ولی بعضی ساعتا بخصوص ظهر خیلی ترسناکه

بیرون از شهره

گاهی میبینم که دخترا با تیپ های ناااجور سرخیابون وایسادن تا سوار ماشین غریبه ها بشن

بنظرتون چاقو همراه خودم ببرم فایده داره؟

نپرسین کجاست و این‌چیزا یه سریا تعصب دارن میریزن رو سرم که نه خیلیم خوبه و فلان😑

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره حتما چاقو داشته باش والا ادم تو این زمونه از سایه خودشم باید بترسه😐

دوست عزیز من پست که از نظر خودم درسته رو میزارم و هیچ اعتنایی به مخالف یا موافق بودنت با اون حرف ندارم😊ریپلای شدن توسط افراد روشنفکر اکیدا ممنوع🚫
2738

بله اگه میتونی اسپری فلفل همرات باشه اگه نه ی اسپری عادی بذار کیفت 

من همیشه چنگال تو کیفم بود😐🤦🏻‍♀️

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185
اسپری فلفل بهتره😁

یاد فیلم دینامیت افتادم😂نازنین بیاتی داشت و دانشگاه با خودش میبرد😂

دوست عزیز من پست که از نظر خودم درسته رو میزارم و هیچ اعتنایی به مخالف یا موافق بودنت با اون حرف ندارم😊ریپلای شدن توسط افراد روشنفکر اکیدا ممنوع🚫
اصلا فکر چاقو رو از سرت بنداز بیرون، یهویی میبینی الکی الکی سر از کلانتری در اوردی شرایطش رو اگه دا ...

نه هزینش خیلی میشه وگرنه همش اسنپ میگرفتم

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
بله اگه میتونی اسپری فلفل همرات باشه اگه نه ی اسپری عادی بذار کیفت  من همیشه چنگال تو کیفم بود ...

مثلا چنگال و چیکار میکنن باهاش فرو میکردی تو خشتکش خیلی هوش مندانه بود😂😂😐😐

از دم خونتون اسنپ بگیر تا دانشگاه حداقل اون زمانایی که میترسی

من آنگه که گردم به مستی هلاک   به آیین مستان بَریدم به خاک/ بـه تـابـوتـی از چـوبِ تـاکـم کـنیـد به راه خرابات خاکم کنید/ بــه آب خــرابـات غســلــم دهــیـد  پس آنگه برِ دوشِ مستم نهید/ مـریـزیـد بـر گـور من جز شـراب  میارید در ماتمم جز رباب/مـغـنـی ، مـلـولـم٬ دوتـائــی بــزن  به یک تائی او، که تائی بزن/ بزن چنگ در پرده ارغنون  رهایم کن از چنگ دنیای دون /مبادا عزیزان که در مرگ من بنالد بجز مطرب و چنگ زن /تو خود حافظا سر ز مستی متاب که سلطان نخواهد خراج از خراب نزادی مرا کاشکی مادرم   وگر زاد مرگ آمدی بر سرم  که چندین بلاها بباید کشیدز گیتی همی زهر باید چشید🌤  گوا شیرگیرا یلا مهترا دلاور جهاندیده کنداورا کجات آن دلیری و مردانگی کجات آن بزرگی و فرزانگی کجات آن دل و رای و روشن‌روان کجات آن بر و برز و یال گران کجات آن بزرگ اژدهافش درفش  کجا تیر و گوپال و تیغ بنفش  نماندی به گیتی و رفتی به خاک که بادا سر دشمنت در مغاک
2706