2737
2739
اره من همیشه میخونم  خیلی تاثیر داره

جدی؟

چ اتفاقی میوفته یعنی؟

۹ ماه تو آب🌊بودیم…بعدش تو هواییم☁️…بعد میمیریم و میریم تو خاک⚰️… خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻               خدایا دستمال🧻که هیچی….کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گم شده….

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جدی؟ چ اتفاقی میوفته یعنی؟

مثلا  طرف باهام دعوا میکنه  اینو میخونم دهنش بسته میشه یا  اگه  بیرون جای قایمکی برم  اینو میخونم   دهنش بسته میشه  در کل  هرجا ترسیدی از کسی که حرفی نزنه بخون سه بار پشت سرهم  بعدش یه فوتی کن خودتو

میتونی متن دعاشو کامل بزاری لطفا نت ما قطعه سایتا دیگه باز نمیشه فقط نی نی سایت میاد

اره منم مثل توام

آیه زبان بند 
اَلیَوم نَختِمُ عَلی اَفواهِهِم وَ تُکَلِمُنا اَیدیَهُم وَ تَشهَدُ اَرجُلُهُم بِما کانوا یَکسِبون

وَجَعَلْنَا مِن بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لاَ یُبْصِرُونَ 

سوره کافرون را به نیت آن شخص ۱۶۱ بار 

ذکر  : یا عزیز ذو العز و الاقتدار اعزنی ۱۲ بار 

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
مثلا  طرف باهام دعوا میکنه  اینو میخونم دهنش بسته میشه یا  اگه  بیرون جای قایمکی ...

به خودم فوت کنم؟

۹ ماه تو آب🌊بودیم…بعدش تو هواییم☁️…بعد میمیریم و میریم تو خاک⚰️… خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻               خدایا دستمال🧻که هیچی….کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گم شده….
2740
مرسی عزیزم خداروشکر با اعراب هم هست خوندنش راحته

خواهش میکنم

آره توی گوگل بود و یه خانم نی نی سایتی بهم گفت بخون

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
اره منم مثل توام آیه زبان بند  اَلیَوم نَختِمُ عَلی اَفواهِهِم وَ تُکَلِمُنا اَیدیَهُم وَ ت ...

جفت این ذکرا برا زبان بنده؟

و ی سوال برای من که بخونم اون شخص زبونش بند میاد یا در مواجهه با همه؟