2733
2739
عنوان

پسر هستم سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 4528 بازدید | 210 پست
تربیت اونها فرق داره  خب باید ببینی ملاکات و هدفت از اون رابطه چیه  یکم خودشناسی داشته ب ...

حرف شما درسته ها ولی میدونین من خودمم بی اشکال نیستم نمیگم همش تقصیر دختراس من رو روابطم حساسم و دوس دارم همیشه رابطم عالی باشه نه هی با گذر زمان سرد بشه،خب من رابطه هام اینجوری بوده،اولش طرف پرپر میزنه برام بعد یه مدت که عادی میشیم برا هم رابطمون سرد میشه و بی روح

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شایدم واقعا دوست داره 🙂

دوسم داره ولی اگه رفتنی باشه دنبال اینه که بگه من گفته بودم وابسته نشو

و اگه نرفت بگه دوست داشتم اینو باید خودت میفهمیدی

حرفو عمل خیلی مهمه

دوسم داره ولی اگه رفتنی باشه دنبال اینه که بگه من گفته بودم وابسته نشو و اگه نرفت بگه دوست داشتم ای ...

ولی سنت هم واسه رابطه جدی کمه سعی کن وابسته نشی آسیب می‌بینی 

تنهایی را به بودن های چندروزه ترجیح میدم😎
2731
حرف شما درسته ها ولی میدونین من خودمم بی اشکال نیستم نمیگم همش تقصیر دختراس من رو روابطم حساسم و دوس ...

این سایتی ک براتون میزارم بش سر بزن ،یه دوره داره جذابیت درونی ،من فروردین ماه خریدمش،اتفاقا راجب همین حرفتون صحبت هم کرده،میگ‌ماباید روخودمون کارکنیم و هرروز رشد کنیم ک ب مرور زمان رابطه ها سرد نشه،حالا این کارکردن و تمرینات رو مفصل داخل ویساش توضیح داده 

الان فک کنم باز قیمتاش گرون شده ،توبعصی مناسبت ها تخفبف میزارن 

https://zendegiesalem.com/fa/فایل-های-رایگان/

برنده اونه که می تونه آروم و خونسرد بجنگه🎶👊🏼
ولی سنت هم واسه رابطه جدی کمه سعی کن وابسته نشی آسیب می‌بینی 

درسته

الان من با این دختره در ارتباطم با اینکه اون ور دنیاست حس میکنم هر ساعت علاقم بیشتر میشه،خودمم میدونم آخرش هیچیه ولی نمیدونم چرا همیشه غیر ممکنا جذاب‌ترن برام

2738
2706