2737
2739

من شوهرم سرپرسته .خودش از اول داشته یارانه. الان میگه برا تورو نمیتونم ثبت نام کنم نمی‌دونید باید چکار کرد؟؟؟ کافی نت هم گفته ما اطلاع نداریم ک باید چجوری ثبت نام کنی

💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هم مثل شما شدیم 

مثل اینکه اول پدرم باید به عنوان فرزند اسم من رو ثبت کنه بعد جدا کنند...حالا نمیدونم میشه یا نه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2728
[QUOTE=237774873]ما هم مثل شما شدیم   مثل اینکه اول پدرم باید به عنوان فرزند اسم من رو ثبت کنه ...

بله

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2740
هنوز ثبت نام نمی‌کردی عزیزم منم شاید سرپرست خودمو بزنم نمیدونم والله☹️

البته ما هنوز موفق نشدیم

یعنی اسم خودمو به عنوان سرپرست بزنم؟