2737
2739

من قبلا دوس داشتم برم زندان

دوس داشتم شوهرم معتاد باشه دست بزن داشته باشه بزنتم

البته تو واقعیت اصلا دوس نداشتم کسی نازکتر ازگل بهم بگه  اینا فقط تو خیالاتم بود

و سرطان بگیرم

شوهرم توخونه مچمو درحال خیانت بگیره🙄🤐 همه آشناها هم نزدیک خونمون باشن بفهمن

وای الان ک فکرشومیکنم باورم نمیشه همچین فانتزی هایی داشتم🙄😳

روز نامزدیم یه پسری که عاشقمه بیاد چاقو کنه توشکم نامزدم بگه من میخواستمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وایی نکن جذب میکنی چه کاریه خخ 

من دوس دارم خشن باشه مث چی بترسم ازش اما اروم و مهربون باشه 😁

همسر دو متری و ورزشکارمن ،بی صبرانه منتظرم خدااا با قدرت و عظمت زیادش تو رو یهوییی سررراه من قرار بده ومن به ارامش برسم، بی شک خدا بهترین  و جذابترین مرد و برام میفرسته وبعدشم یه دختر ناز عروسکی به اسم مرسانا میده که من خوشبختیم کامل کامل میشه ،بی شک من خوشبخترین پرنسس ایران میشم💓خدایااا بابت اینکه بهترینا رو درنظر گرفتی شکرررررر🙏😘

فیلم هندی زیاد میبینی😐

۹ ماه تو آب🌊بودیم…بعدش تو هواییم☁️…بعد میمیریم و میریم تو خاک⚰️… خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻               خدایا دستمال🧻که هیچی….کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گم شده….
2740

بیمار با سابقه مازوخیسم تشخیص داده شد....نفر بعدی

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁
دوس داشتم مامانم کتکم بزنه وقتی میدیدم مادر دختر داییم یا مادر دوستم بجهاشونو میزدن حسودیم‌میشد ...

از خود کتک خوردنه خوشت میاد یا از هیجانش

مثلن مادرت بخواد کتکت بزنه تو از دستش فرار کنی به نظرت باحال بود؟

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2706