2737
2734
سلام نفس جون من هشت ماهه زایمان کردم و کم وبیش به بچه م شیر میدم ولی هنوز پریود نشدم احساس میکنم یه مقدار عصبی شدم چیکار کنم پریود شم تا کی مشکلی نیست پریود نشم
همه بشرند اما فقط بعضی ها انسانند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم.من کییت داشتم رفتم دکتر گفت اگه تا سه ماه دیگه باردارشدی که کیستتو موقع زایمان عمل میکنم ولی اگه تاسه ماه دیگه حامله نشدی بیا عملت کنم..حالا من چیکارکنم زود باردارشم.غیراز اسیدفولیک هم دارویی نداده بهم.ممنون
خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
2740
کیست..
خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
نفس جون رفتی؟؟؟؟؟
سلام نفس خانم،من آخرهفته سی ودو بارداری هستم.قبل از حاملگی مشکل گوارش داشتم که بادارو رفع میشد وچندماهی قبل از حاملگی کاملا رفع شده بود به محض حاملگی این مشکل برگشت والبته خیلی شدید تر،بعد ازخوردن هرغذای ساده ای سوزش شدید سرمعده وبرگشت اسید دارم.شبا زیر سرمو بلند میکنم،غذاهای کم چربوکم ادویه میخورم،چایی خیلی خیلی کم میخورم،وعده های غذاییمو کم کردم ولی بازم فایده نداشته،دکتر شربت آدی ژل ومنیزیم هیدروکساید داده که بعد ازخوردنشون نهایتا تا یه ساعت خوبم ولی بعدش بازم سوزش سر معده شروع میشه،روزا تقریبا تحمل میکنم ولی شب واقعا با این سوزش از خواب بیدارمیشم،میخواستم بدونم هیچ دارویی نیست که مشکل منو یه کم تسکین بده ومن این همه شربت معده میخورم ضرری نداره واسه نینی؟
مادر شدن حسی است والا که تک تک اعضای بدنم آن را با تمام وجود میخواهد...
سلام نفس جون من 39 هفته فردا تموم میشه ولی از نی نی خبری نیست میخواستم بدونم به جز پیاده روی دیگه چی برای زایمان موثره از طرفی چون من زایمان اولم سزارین بوده و الان میخوام طبیعی زایمان کنم دکتر نمیتونه بهم آمپول فشار بزنه وگفته اگه تا 10 12 روز دیگه زایمان نکنم مجبوره دوباره سزارینم کنه
سلام نفس جان. من تو هفته ی 34 بارداری هستم و مایع دور جنین کمه، به همین دلیل به مدت یه هفته ،هرروز باید سرم بزنم، میخواستم بدونم این سرمها تاثیری در وزن گیریه جنین دارن؟
خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
سلام معذرت میخوام از این ک دیر ج دادم شیفت بودم دیشب صبحم که اومدم خونه خوابیدم یکتا جان تاثیر چندانی نداره،تحت درمان باش چون این کاهش مایع آمنیونی واسه نینیت بده مامان سروش عزیزم دم کرده گل گاو زبون شیر خشت و زعفرون غلیظ بی تاثیر نیست ی قرصی هست که میتونی بخوری اما ترجیحا نخوری بهتره خواستی بگو بهت بگم
2706