2733
2739
عنوان

رابطه جنسی دارم اما

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 34 پست

عزیزم ببخش اینو میگم ولی به نظرم فعلا صبر کن تاپیکای قبلتو خوندم شوهرت بزار اخلاقش بهتر بشه بعد اقدام کن امیدوارم از حرفم نارحت نشی 🧡

او وقتی هاتیه باوشم بو اولین بار تازه زانیم زندگی چیه و او روژانی په ش تو همو لخووه زندگیم کردو زور زور دلخوشم به بونت کسه کم .💜روژان💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ببخش اینو میگم ولی به نظرم فعلا صبر کن تاپیکای قبلتو خوندم شوهرت بزار اخلاقش بهتر بشه بعد اقدا ...

خداروشکر الان رفته دکتر بهتر شده ... 

برای همین ازم خاسته باردار شم میگه کمکم میکنه

خدایا تو بساز ....تو بسازی قشنگ تره 💞
2731
خداروشکر الان رفته دکتر بهتر شده ...  برای همین ازم خاسته باردار شم میگه کمکم میکنه

بخدا چون شوهر خودمم اینجوری بود میگم خیلی عصبی بود میگفتن بچه دار بشی خوب میشه بخدا دعوای بیخود سر بچه هم اضافه شده دارم دیونه میشم

او وقتی هاتیه باوشم بو اولین بار تازه زانیم زندگی چیه و او روژانی په ش تو همو لخووه زندگیم کردو زور زور دلخوشم به بونت کسه کم .💜روژان💜
خداروشکر الان رفته دکتر بهتر شده ...  برای همین ازم خاسته باردار شم میگه کمکم میکنه

عزیزم آدم فقط خودش میتونه به خودش کمک کنه وگرنه طرف ۲۰ سال یا ۳۰ سال اخلاقش همین بوده با ازدواج کردن و بچه دار شدن تغییر نمیکنه الکی گول نخور بذار کامل اخلاقش درست بشه بعد به فکر بچه باش بچه هیچ کمکی نمیکنه برای تغییر خصوصیات اخلاقی تازه انقد دردسر و زحمت داره انقد شب نخوابی داره اتقد نیاز به تحمل و صبر بالا داره که ممکنه تازه بدتر هم بشه نه بهتر 

💔
ن هیچ دکتری نرفتم فقط جلو گیری نداشتم

خب اشتباه کردی از چند ماه قبل اول باید بری آزمایش خون و ادرار و پاپ اسمیر بدی بعد سه ماه قبل اقدام هرشب یه دونه قرص فولیک اسید بخوری..

پاپ اسمیر یه آزمایشه که معاینه ات میکنه و اگه زخم یا قارچ و عفونت داشته باشی باید اول درمان شی...

تو هر کدوم از اینها اگه مشکلی باشه باردار نمیشی 

اول برو دکتر بدن خودتو آماده کن بعد اقدام کن

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2738
خب اشتباه کردی از چند ماه قبل اول باید بری آزمایش خون و ادرار و پاپ اسمیر بدی بعد سه ماه قبل اقدام ه ...

اوه چی همه کار 

وقتی این کارو کردم بازم نشدم چی ؟؟؟

اوه چی همه کار  وقتی این کارو کردم بازم نشدم چی ؟؟؟

اینا لازمه عزیزم...

اگه زخم و عفونت داشته باشی بعد بچه دنیا بیاد همش مریضه یا چشماش اب میاد یا قی میکنه میچسبه...

برا سلامتی خودت و بچه لازمه ...

خاله من نرفت الان چهار ماهه روزی یه آمپول میزنه تازه یکماه دیگه زایمان میکنه و گفته تا سه ماه بعد زایمان هم باید بزنی برا دوهفته اش میخره یک میلیون🤷

خونش غلیظه دکتر گفته اگه قبل بارداری میفهمیدی با یکماه درمان خوب میشدی

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
اخه این همه وقت گذشته دیگ هی میترسم

والا هرچی بیشتر بترسی بد تره البته طبق تجربه خودم دارم میگم

فک کن من هر آزمایشی که بود انجام دادم ،پاپ اسمیر، عکس رنگی ، سونوگرافی حتی واژینال انجام دادم

شوهرم آزمایش اسپرم داد، هر ماه دکتر میرفتم لتروزول و آمپول hcg میزدم ولی بی فایده

آخر سر ماه آخر بیخیال شدم و نتیجه گرفتم😊

سلام عزیزم اگر پریودهاتون مرتبه باید همسرتون رو بفرستم اسپرموگرام واگر ایشونم مشکل نداشتند برای شما داروهای تحریکی تجویز کنم تا خیلی سریع وسالم باردار بشین انشالله.

فریبا رحیمی کارشناس مامایی 

باسابقه بالای ده سال در امر مامایی،زنان،زایمان،اختلالات جنسی،بارداری،سکس تراپی ،تعیین جنسیت جنین و تفسیر پاپ اسمیر و غربالگری های زنانه و مراقبت های قبل و حین وبعد از بارداری و...

مشاوره و ویزیت بصورت آنلاین و۲۴ساعته در اپلیکیشن مشورپ و پیج

fariba.rahimi.midwife@

با کمترین حق ویزیت ممکن در سراسر کشور

با بیشترین رضایت کاربر در تمام اپلیکیشن های پزشکی کشور

سلام عزیزم اگر پریودهاتون مرتبه باید همسرتون رو بفرستم اسپرموگرام واگر ایشونم مشکل نداشتند برای شما ...

ببخشید پریودیم نامنظم ماه پیش مریض شدم و علامت زدم این ماه با دوروز تاخیر شدم اما فقط لکه بینی و پریودی نیست ... از چی میتونه باشه ؟ 

ببخشید پریودیم نامنظم ماه پیش مریض شدم و علامت زدم این ماه با دوروز تاخیر شدم اما فقط لکه بینی و پری ...

گلم این عدم تعادل هورمونی هست و حتما اگر در اقدام هستید باید تنظیم کنیم بعد دارو بگم که خیلی سریع و بصورت اصولی باردار بشید.

2706