2737
2734
عنوان

بیاین عکس کادوی تولدمو براتون بذارم ❤😍

| مشاهده متن کامل بحث + 9388 بازدید | 593 پست
یادمه گفتی .. گفتم حالا هروقت نصب کردی ..دوس داشتی ببین

باشه عزیزم

ولی واقعا اینستا ندارما راحتم 😅

خیلی ادمو درگیر میکنه

تابحال حتی نصبش هم نکردم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
باشه عزیزم ولی واقعا اینستا ندارما راحتم 😅 خیلی ادمو درگیر میکنه تابحال حتی نصبش هم نکردم

تو بنده برگزیده خدایی

منکه اعتیاد پیدا کردم ترکشم سخته 🤦🏼‍♀

اهدای عضو.....اهدای زندگی ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو بنده برگزیده خدایی منکه اعتیاد پیدا کردم ترکشم سخته 🤦🏼‍♀

ی برنامه دارم فقط

پینترست

هر چیز جدید مثلا مدل مانتو ارایش لاک شعر کفش لباس و... که دنبالشم رو از اونجا پیدا میکنم و یاد میگیرم

خیلی ب روزه.. ب روز ترین مدل های اروپایی رو میاره.. بشرط اینکه انگلیسی سرچ کنی

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2728
سلام  میتونم بپرسم عشقتون متولد چه سالیه؟

سلام عزیزم 

چطور مگه گلم؟ متولد ۶۹

عزیزم من میشناسم شمارو؟

2738
@تنهااماباامید     @گلستان۱۳۶۰     @ela_    

سلام زهرا 🌻🌱🌱🌱

امیدوارم حالت خوب باشه

برات خوشحالم که رضا برگشته

یادمه یروز گفته بودم زهرا دوباره پروانه میشی 🦋

به امید روزی که برای همیشه کنار هم آرامش بگیرید ❤

ممنونم که توی شادیت بیادم بودی

هدیه قشنگت هم مبارکت باشه و تو شادیاتون استفاده کنی.🙏🏼🌟🌟🌟

همیشه به شادی  🌱