2410
2553

امروز تولدم بود..

یه سال بزرگ تر شدم...

با تجربه و پخته تر شدم..

امیدوارم امسال به آرزوهام برسم..

برام دعا کنید ❤

من یه مدته با پس اندازام طلا میخرم..

از اونجایی که عشقم طلا هم خرید و فروش میکنه برام یه طلاهایی پیدا میکنه ک بابتشون زیاد اجرت نمیدم..

یه مقدار پول جمع کرده بودم بهش گفتم برام طلا پیدا کن.. از ی دستبندی عکس فرستاد.. گفتم خیلیییی نازه عاشقش شدم ، قیمتش چنده.. گفت فلان... گفتم پولم نمیرسه بخرمش بیخیال.. یه چیز دیگه برام پیدا کن..

تا اینکه پولم جور شد و بهش گفتم اون دستبندو میخوام برو برام بخرش.. گفت همون روزی که خوشت اومد ازش بعنوان کادوی تولدت برات برداشتمش.. 😑

واقعا خیلی خوشحال شدم.. 

ذوق کردم.. 

دعا کنید سال بعد تولدم به هم رسیده باشیم 💕

اینارو برا اونایی تعریف کردم که توی چالش ناشناسم پیگیر رابطه و کادوی تولدم بودن 😘😘❤

بچه ها سر فرصت مناسب به همه سوالایی که تو چالشم ازم پرسیدین جواب میدم..فرصت نمیکنم..

شاید سلیقتون نباشه ولی من چون طلای ظریف دوس دارم عاشقش شدم..

الان میذارم عکسشو..

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

@کاپ_کیک_عصبانی   عشقم تو که دیدی ولی تگت کردم جات خالی نباشه تو تاپیکم..

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخ جوووون جون جون جووووون😍تولدت کلییییییی هپی مپی

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡
2456

تولدت مبارک 

بزار

الماس یک تکه زغال سنگ است که فشار را به خوبی تحمل کرده است.برای موفق شدن باید سختی هارا تحمل کرد.......              ما بده کسیو نخواستیم ولی هر چی زمین خوردیم صدای آشنا اومد

2714

ببینم🥲 

تولدتون خیلی مبااااارک عزیزوم💛

چشات کاری ک میکرد ، با من هیچ ساقی نمی‌کرد..‌.🤍🫶🏻                                عجیجم ع حضور من تو سایت ، فشار بقول ، بسوز ، جر بخور ، پاره شو همینه ک هس😐🤍                                                      یکدانه_هسدم

مبارکه فوق العادس

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد

زیبا✨ 

منم عاشق طلای ظریفم و البتع سفید 

چشات کاری ک میکرد ، با من هیچ ساقی نمی‌کرد..‌.🤍🫶🏻                                عجیجم ع حضور من تو سایت ، فشار بقول ، بسوز ، جر بخور ، پاره شو همینه ک هس😐🤍                                                      یکدانه_هسدم

2706