2733
2739

لطفا اگراز نزدیکانتون اونجا هستند شرایط نگهداریشون چیه وچطور با سالمند رفتار می کنند

۹/۹/۹۹به خواسته دلیم می رسم اگر خدا بخواد

یه مدرسه ای تدریس داشتم تو کوچه شون خانه سالمندان بود،گهگاهی ماشین حمل جنازه میومد و یه مسافر دیار باقی رو می برد،گاهی می ایستادم و نگاه میکردم که طرف توی چه غربتی داره میره ،دو سه نفر پرستار و راننده...ولی اینا بزرگ یه خانواده بودن...

نمیدونم شاید من زیادی احساساتی هستم

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
یه مدرسه ای تدریس داشتم تو کوچه شون خانه سالمندان بود،گهگاهی ماشین حمل جنازه میومد و یه مسافر دیار ب ...

دقیقا خیلی سخته من الان مادرم آلزایمر داره دیگه باهاش بریدیم خیلی سخته نگهداریش خدا برا کسی نیاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا خیلی سخته من الان مادرم آلزایمر داره دیگه باهاش بریدیم خیلی سخته نگهداریش خدا برا کسی نیاره

سخته،حق داری حتی نمیتونم بگم درک میکنم چون واقعا جای شما نیستم با چیزی که تو زندگی ام دیدم نظرم هست پرستار گرفتن و مراقبت در خانه خیلی بهتر از سالمندان هست، فقط خدا بهت صبر و توان بده و امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2731
سخته،حق داری حتی نمیتونم بگم درک میکنم چون واقعا جای شما نیستم با چیزی که تو زندگی ام دیدم نظرم هست ...

هرچیم اگهی میدیم پرستار گیر نمیاد خونش روستاس