2733
2739

بهتون پناه آوردم رومو زمین نندازین واسم دعا کنید التماستون میکنم 😭

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»

انشالله دامنت سبزشه عزیزم🙏🏻

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

انشالله خدا به همه منتظرها همین ماه بچه بده 💓💓

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الهی به حق خانم رباب همین ماه نی نی بیاد تو دلت 

شماهم به من دعاکن مامان بشم ان شاءالله

نماز استغفار تو گوگل سرچ کن خیلی خوبه

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
2738
الهی به حق خانم رباب همین ماه نی نی بیاد تو دلت  شماهم به من دعاکن مامان بشم ان شاءالله نماز ...

فدات گلم انشالله این ماه خبر بارداریتو بهم بدی 😍

انشالله  خیلی زود خبر مامان  شونتو میای اینجا میگی  انشالله  خدا بتون  بچه ...

قربونت برم مرسی عزیزم انشالله به حق فاطمه زهرا باردار بشی یه بچه سالم و خوشگل نصیبت بشه 

فدات گلم انشالله این ماه خبر بارداریتو بهم بدی 😍

ممنونم مهربون ان شاءالله شماهم این ماه مامان بشی😍

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین