2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خنگن ..اصلا نگاه جنسیت زده نیست ولی واقعا آقایون در بعضی مسائل که کلا نمیفهمن ..انگار سیم پیچی مغزشو ...

عزیز دلیل نمیشه شما چهار تا مرد دیدین اینجوری بوده همه شون اینجوریه من پسر بیست ساله دیدم اندازه ۴۰ سال میفهمید . یک چهل ساله هم دیدم اندازه ۶ساله ها بود . 

بستگی به خود طرف داره

فرشته بهارم✨ دختری آمیخته به هنر🪅💚چیز‌هایی که می‌شنوی رو زود باور نکنچون دروغ‌ها سریعتر از حقیقت پخش می‌شن :)) بزرگترین اقیانوس آرام هست پس آرام باش تا بزرگ شوی 🌏 ☄️ اما من به تموم چیزایی که گفتن نمیرسی . رسیدم و بازم میرسم💛✨🙌
ربطی به کوچکتر بزرگتر بودن سن پسر نداره مربوط به عقل و شعو‌و درک و فهم چه پسرایی که از زنهاشون کوچکت ...

کار تایپ کردن پست من رو راحت کردی منم نظرم همینه

فرشته بهارم✨ دختری آمیخته به هنر🪅💚چیز‌هایی که می‌شنوی رو زود باور نکنچون دروغ‌ها سریعتر از حقیقت پخش می‌شن :)) بزرگترین اقیانوس آرام هست پس آرام باش تا بزرگ شوی 🌏 ☄️ اما من به تموم چیزایی که گفتن نمیرسی . رسیدم و بازم میرسم💛✨🙌
2738
من که ازدواج کردم...بستگی داره اگر مستقل باشه مامانی نباشه خوبه

بهترین کار رو کردی اتفاقا مردای کوچکتر حرف زنشون رو بیشتر گوش میدن تااونجایی که من دیدن واسه شمارو دیگه نمیدونم

عزیز دلیل نمیشه شما چهار تا مرد دیدین اینجوری بوده همه شون اینجوریه من پسر بیست ساله دیدم اندازه ۴۰ ...

من در دادگاه خانواده کار میکنم دوست عزیز و ۴ تا مرد ندیدم به اندازه کافی طلاق در این مورد دیدم ..اتفاقا شما دارید از استثنا صحبت میکنید نه من  ...اولا باید دید تعریف شما از پختگی چی هست ..دوم طبق تعریف جدید که اعلام شده حدود ۲ سال به کمتر از ۲۳ نوجوان اطلاق میشه ..پس ۲۰ ساله پخته در رنج سنی خودش صرفا میتونه پخته باشه نه درقیاس با یه مرد ۳۰ ساله چون بخشی از پختگی در جامعه و محیط کار و روابط انسانی شکل میگیره ..پسر ۲۰ ساله مگر چقدر در این جوامع بوده ؟ سوم منظور من از خنگی درجه آیکو نیست بلکه به طور کل سیستم مغزی اقایون متفاوت عمل میکنه ...جزیی بین نیست .واسه همین انالیزور خوبی نیستن ...واسه همینم اکثریت متوجه بعضی مفاهیم اصلا نمیشن و باید بارها توضیح داد واسشون چون ذهنشون طبقه بندی میکنه ...

2706