2737
2734
عنوان

توروخدا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 120 بازدید | 20 پست
آخه چیکار کنم همش بهم میگن گناه قتل یه انسانه

بدنیا بیا اواره و بدبخت خوبه؟؟؟ خرجشو میتونی بدی درتوانت هست ایندشو بسازی . اگه هست هیچی نیست بخدا خراب کردن ایندش زندگی یه موجود گناهش بیشتر . قبلی قلبش تشکیل شه وقتشه دیگه بعدش نمیشه

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
شرایط روحی شوهرم خوب نیست اعصاب نداره پولم نداریم

عزیزم میدونم سخته ولی اینا دلیل واسه گرفتن جون یه انسان نیست، اینم مثل بقیه ی بچه هات، حاضری الان بکشیشون؟؟ نه، فرقش فقط و فقط اینه که به دنیا نیومده، وگرنه اونم بچه ته، خدا بهت دادتش‌، نمیشه جونشو بگیری 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز قلب هم نداره

رفتی سونو؟؟

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2728
بله گفت دو هفته دیگه بیا سونو مجدد

دیگه خود دانی، گناهش گردن خودته