2410
2553
عنوان

توروخدا کمک کنید

120 بازدید | 20 پست

من باردارم هفته شش هستم

دو تا دختر شیر ب شیر دارم

هیچکس ندارم کمک کنه

شوهرم مشکل روحی و عصبی داره دارو مصرف میکنه ولی بازم همینجوره. یوقتایی 

مشکل مالی داریم تا حدودی

بدنم خیلی ضعیف شده

شما جای من بودید سقط نمیکردید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

نه

هدیه ی خداست آدم هدیه رو پس نمیده اونم هدیه ی خدا 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

قطعا سقط میکردم . اول باید مراقب میبودی اون دوتا دخترم بدبخت کردی عروسک نیستن ادمن انسانن ایندشون خراب میکنی حالا شده باید بندازی یکی دیگه بدبخت نکنی البته فکرکنم بازم دیرجنبیدی قلبش تشکیل بشه گناهه

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
2714
همین الانم از خونه بیرونمون کرده

وای ازاین ادم یه بچه ام گناهه . الکی تاپیک نزن اینا جای تونیستن زودباش هریه روز بگذره بدتر و سختتره

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
همین الانم از خونه بیرونمون کرده

بسپار به خدا 

من که استغفراله جای خدا نیستم ولی باور قلبی دارم تا خدا نخواد انسانی پاشو روی زمین نمیزاره 

اول اینکه از کجا میدونی خود بچه برات میمونه شاید اصلا قسمتش نباشه بیاد تو این دنیا ولی تو اگه سقط کنی تا ابد باید از داخل بسوزی بعدشم اگرم بیاد روی این دنیا اونم بنده خداست مگه میشه اونو نبینه 

خدا همه رو یه جور امتخان نمیکنه حتی اگه زندکیت الان سخته بازم بسپار به خودش

2706