2737
2734
عنوان

زندگی در ارمنستان

2962 بازدید | 34 پست

دوستان اینجا کسی هست که در ارمنستان زندگی کنه ؟؟؟ خودم میدونم که کشورهای خیلی بهتری هست برای زندگی اما به عنوان یک پل برای رفتن به کشورهای اروپایی و راحت شدن از فشارهای اینجا چند سالی میخایم بریم ارمنستان چون شرایطش راحتتره و خیلی نمیخایم ریسک کنیم فقط میخام بدونم اگر کسی اونجا زندگی میکنه و اطلاعاتی داره بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عموم برای مسافرت رفته بود میگفت اوضاع جالبی نداره

میوتی میم🐈یه تعلیقی بیچاره😁همونیم که بعد از هزار و یک سختی به عشقم رسیدیم🤪🙈من عاشق مردی شدم ک چشم‌بسته همه منو از رسیدن بهش منع کردن و چیزی طول نکشید ک نظر همه ی اونها به کام دل من برگشت
2731

من اونجا زندگی نمیکنم 

اما یکهفته رفتم خونه یکی از دوستانم که اونجاست 

خیلی خوبه بنظرم به شرط اینکه درامدتون به دلار یا پول رایج همون کشور باشه 

مردم خیلی خوبی داره خیلی خیلی ارووم و قانونمدار 

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد …
2738

والا من چندسال پیش ی حرکتایی زدیم بریم ولی دوستم که خودش روسبه ای هس و تو ارمنستان زندگی میکنه گفت پول نیس کار نیس البته خودمم رفتم دیدم راس میگه همه جی در حد خیلیی کم هس ولی من دوست داشتم برم ولی یکمم برای اقامت اینا سخت میگیرن دیگه نمیدونم اللن چجوریه 

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
والله شهر به شهر بری کلی مکافاته.میخوای کشور به کشور بری.

دیگه چاره ای نیست اینجا هیچی درست نمیشه باید در رفت حالا اونجام نریختن برامون ولی حداقل فشارای اینجارم نداره

والا من چندسال پیش ی حرکتایی زدیم بریم ولی دوستم که خودش روسبه ای هس و تو ارمنستان زندگی میکنه گفت پ ...

آره ولی الان میگن همه روسا ریختن اونجا و اروپا میخاد سرمایه گذاری کنه آیندش خوبه حداقل بنظرم تورم ندارن و امنیت خوبه

دیگه چاره ای نیست اینجا هیچی درست نمیشه باید در رفت حالا اونجام نریختن برامون ولی حداقل فشارای اینجا ...

والا داداش من المانه .از لحاظ مالی گل و بلبله ولی شدید داره تلاش میکنه برگرده.میگه اسایش روحی خانواده خیلی کمه.خانومش بخاطر خودش و بچه هاش استرس داره

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!
آره ولی الان میگن همه روسا ریختن اونجا و اروپا میخاد سرمایه گذاری کنه آیندش خوبه حداقل بنظرم تورم ند ...

تورم کشور رو تو نت سرچ کن

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!
2706