2737
2739

وقت خونمون کمتر از یک ماه مونده عین خیالش نیس من یکی دوتا پیدا کردم اهمیت نمیده اصلا براش مهم نیس من همش حرص میخورم 😢چیکار کنم البته اینم بگم سمتمون سخت خونه خوب پیدا میشه ایناییم که پیدا میشن این اقا به ک... شم نمیگیره 

فقط خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب اون بیخیاله تو‌چراا حرص میخوری. خونه واسه اونم هست دیگه. بزار موعدش برسه خودش یه کاریش میکنه

ن میدونم اخر فشارش رو من میوفته چن وسایلارو جمع کن بعد تازه اگه خونه اونی باشه که من میخوام 😢

فقط خدا
2740
چرا فکر میکنی دایورته اون از تو داره میترکه بیچاره بخاطر گرونی و هزینه جابه جایی وتخریب منزل و….. ب ...

عزیزم از تو تخریب باشه اگه یه فشاری به ک.... مبارکش میده یه دوتا بنگاهی میگرده که شاید یه خونه به پگلش پیدا بشه ن اینکه بشینه خونه بیان درو بزنن بگن بیا خونه پیدا کردیم خودشم اقا به هرخونه ای که پیدا میشه یه ایراد میزاره طبقه اولو میگه گرونه طبقه بالارو میگه ن ارزونه کرایش زیاده بزار خواستیم دربیاییم یه چی برامون بمونه😏به قران دیونم کرده 

فقط خدا

همه شون همینطوری هستن...من برای خرید خونه انقدر دوندگی کردم...انقدر زحمت کشیدم و حرص خوردم.اقا فقط میومد ایراد بنی اسرائیلی می گرفت و به هم میزد...دستمون رو که نمی گیرن هیچ 

پامونم می کشن

Shsh
بچه داری؟ چند ساله ازدواج کردی من دیگه رد دادم

نزدیک یکساله باردار بودم تصمیم گرفتیم عوض کنیم همونموقع هم پشت گوش مینداخت بچه سقط شد میگه عوض میکنه ولی هیچ حرکتی نمیکنه چند مورد تو دیوارم پیدا کردم دیر میاد ک بریم نگاه کنیم 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
2706