2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین

253 بازدید | 48 پست

میدونم جفتش درد داره ولی بالاخره بعد از یک سال تموم میشه!

مدت زمان بیشتر مثلا چندسال کدوم بهتره؟

من خواهرم طبیعی بود بخیه خورد واژ*نش گشادشده باعث سردی خودش و شوهرش شده اصلا ازرابطه لذت نمیبره 

شما تجربه داشتین؟چ کار کردین؟ نظرتون چیه

اکانت دست سه (دختر) است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا من سزارین شدم اما به شدت سرد شدم از رابطه..انگار هیچ‌جای بدنم حس نداره

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

من خودم طبیعی میخوام کنم پیش پریسا قهرایی ماما خیلی پرامرژی تو تهران 

بعدشم اون مسئله که شما گفتی توی ی سریا که زایمان سخت دارن پیش میاد من دختر خالم تازه بیمارستان دولتی دو تا  زایمان طبیعی داشته دانشجو هم زایمانشو گرفته گفت نه مشکلی ندارم 

2738

سزارین جز عمل های سخت و سنگین دنیا هست...بعد زایمان باید یکی مراقب خود آدم باشه...من می‌خوام خودم بعد زایمان از بچم نگهداری کنم...نه این ک بقیه ب من برسن...با این ک از طبیعی میترسم..شوهرمم میگ باعث گشادی واژن میشه...موندم چکار کنم

برمیگرده به حالت قبل میگر اینکه بخیه های که زدن خوب نباشه که نیاز به ترمیمم باشه

روابط جنسی یه درصدی باعث سردی میشه بقیه اش مشکلات دیگه اس

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

والا سزارینم خیلی مشکل داره زندایی من الان دختر داییم داره میره دوم ابتدایی  میگه هنوز جای بخیه هام درد میکنه شکمش برنگشتهبه حالت اول ، چسبندگی گرفت 

هر دو شون عارضه میدن بالاخره ولی به نظرم طبزعی اون چبزی که خدا قرار داده بهتر 

من اولی طبیعی بوداصلاراضی نبودم خیلی دردکشیدم حتی بعدزایمان دوباربخیه م بازداشتگاه تاچهل روزدردداشتم ولی دومی به اختیارخودم سزارین  خیلی راضی بودم واقعاخیلی دردش کمترازطبیعی بودبعد۱۵ روزکامل خودم کارخودموبچه هامومیکردم

من خودم طبیعی میخوام کنم پیش پریسا قهرایی ماما خیلی پرامرژی تو تهران  بعدشم اون مسئله که شم ...

جدی خب زایمانای سخت با عمل هایی ک روی ناحیه خصوصی انجام میدن میتونه درست شه؟

اکانت دست سه (دختر) است
2706