2733
2734
عنوان

یه بلاگری تو یه هفته ۸ کیلو کم کرده بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1657 بازدید | 49 پست
چقد لاغر شده🥺

دیدی میگم الیک نیست چون اسم دکتر یا محصولی رو نبرده برعکس رژیمو هایلات کرده گفته شما هم استفاده کنید بعد این رژیم چون رژیم گرفته دیگ نمتونه پرخوری کنه میگه یکم اضافه بخورم مریض میشم و این باعث شده یه سال تموم همینجوری تو وزن ۵۸ بمونه

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برام‌میفرستی ببینم 

میفرستم پیجشو برمیدارم چون فکر میکنن تبلیغ میکنم

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
2728
رژیمشو بزار

زیاده اخه ینی بفرستم یکی یکی

2740
بذار 

عکسای جدیدش انگار دوباره اضافه کرده که 

نه تو جلوی اینه عکس جدیده

سلام همشهری نجسن؟ یکساعته دارم تاپیک جدیدت رومیخونم چتهای رضاومیلاد رومیخونم وبه عکساشون نگاه میکنم؟دل خودت باکدومه؟راستی من عکس خودتو ندیدم متاسفانه اگه میسه اینجا بزار ببینم بعدش بپاک. 🦋🤩

پسره من دنیای منه نفس مامان دوستت دارم💕🥰