2726

یه بلاگر یه رژیم گذاشته هفته ای ۸ کیلو کم کرده و الان ۵۸ کیلو شده  رژیمشم گداشته بدون عوارض حتی موهاش و پوستشم خراب نشده میگه فقط رژیم گرفتن و دوساعت در روز رقصیدم نظرتون چیه منم بگیرم 

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

محاله عزیزم الان که خودشو نشون میده  سه ماه دیگه شروع میشه عوارضش خودشو نشون دادند که از عوارض خیلی شدید ش میشه به این اشاره کرد که موهاش دسته دسته میریزه چون این تجربه را داشتم بهت میگم که اصلاً این کارو نکن

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2728

ضرر میبینه 

ماهی حد اکثر چهار کیلو

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.

چه بلاگر خنگی.اون بعدا میفهمه چه بلایی سر بدنش اورده.

ماهی ۴ الی ۵ کیلو طبیعیه نه هفته ای ۸کیلو.

عقلم چیز خوبیه!

😐میخوای نابود کنی خودتو؟؟

اون اصلا نابود نشده میگه برعکس بدنش سم سدایی شده و زیر نظر دکتر بوده ینی تفاوتشو ببینی برگات میریزه

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
اون اصلا نابود نشده میگه برعکس بدنش سم سدایی شده و زیر نظر دکتر بوده ینی تفاوتشو ببینی برگات میریزه

تو جدا تبلیغاتشونو باور میکنی؟؟؟؟

ساده نباش دختر

اون‌پول میگیره تبلیغ میکنه

۱۰ میلیون بیشتر گرفته داره ازش تعریف میکنه معلومه ک بدشو نمیگه

۱۰۰٪ هم رژیم کتوپلاس غفاری بوده اره؟

عضو گروه بنفش💜 ب امید روزی که برگردم به وزن ۵۵😈 وزن اولیه ۶۷👻 

عوارضش که همون لحظه نشون نمیده. تا شیش ماه عوارض خودش رو نشون میده . ریزش شدید موها پوست نابود و چروک . تازه تو مقاله ای خوندم شوک ناگهانی به بدن تنظیم تیروئید رو هم بهم میریزه

رژیمش چیه کدوم بلاگر 

اسمش پرسسات قبل و بعدشو بزارم

محاله عزیزم الان که خودشو نشون میده  سه ماه دیگه شروع میشه عوارضش خودشو نشون دادند که از عوارض ...

یه سال پیش انجام داده و میگه چون بعدشم سالم خوری شروع کردهب ا اون رژم بعدش نتونسته خوب بخوره و هنوز برگشت نداشته تو یه سال

2706