2733
2734

مادرشوهرم ب شدت عوضی طوری ک قبلا ی بار ب خاطر مریضی شوهرم اونجا خوابیدیم چند شب نمیذاشت من ب شوهرم نزدیک بشم

حتی جامون رو هم جدا مینداخت 

ی دیقه میشستم پیش شوهرم سریع میوه ای چیزی می آورد میگفت پاشو میخوام اینارو بدم بخوره

خلاصه از آشغال بودنش نگم براتون

الان شوهرم میگه پامو عمل کنم بریم اونجا ۴ ..۵ روز بمونیم 

گفتم من سختمه و اصلاااا 

میگه خونمون پله داره نمیتونم 

گفتم میگم بیان کمکت بیارنت بالا

ولی مادرشوهرم انقدر عوضیه هر روز داره زنگ میزنه و میگه بعد عمل بیا اینجا

منم فعلا ب شوهرم چیزی نگفتم ولی با خودم قرار گذاشتم اگر رفت

من بیام خونه ی خودم با بچه ام

تنها آرزوم عمر طولانی و با عزت پدر و مادرمه  میشه واسه این آرزوم ی صلوات بفرستین...منو عشق جان بالاخره سال ۹۳ بعد ۴ سال سختی ب هم رسیدیم و حاصلش شد ی دختر ناز نازی ک ۹۹ زمینی شد و ی نی نی تو راهی ک با دعای خیر شما مرداد ۱۴۰۱ انشاالله سالم میاد بغلم

اصلا نزار بره اونجا  اگه بره توهم برو مادرشوهرتو عاصی کن اگه نری بدتره برو انقدر بخورو بریز و بپاش که کلافه شه بچتو بزار کلی خرابکاری کته 

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچ جا خونه خود آدم نمیشه 

شوهر منم چشاشو عمل کرد گفتم برو پیش مامانت گفت نه خونه خودم راحتم

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

میخواد ناراحت بشه یا نشه 

بهتر از اینه ک

من برم با ی بچه بغل و یکی تو شکم اون جا از دست کارای زنیکه خون گریه کنم

با خودم گفتم نهایتا مثل ی غریبه تو روز یکی دو ساعت میرم بهش سر میزنم و برمیگردم

تنها آرزوم عمر طولانی و با عزت پدر و مادرمه  میشه واسه این آرزوم ی صلوات بفرستین...منو عشق جان بالاخره سال ۹۳ بعد ۴ سال سختی ب هم رسیدیم و حاصلش شد ی دختر ناز نازی ک ۹۹ زمینی شد و ی نی نی تو راهی ک با دعای خیر شما مرداد ۱۴۰۱ انشاالله سالم میاد بغلم
2738

چرا شوهرت میخواد بره اونجا مگ خودت نمیتونی بهش برسی تو خونت 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
حالا یه چهار پنج روز تحمل کن طرف شوهرت نرو خیلی خودخواهیه که بگی پله رو بیا بالا یا تنها برو خونه ما ...

آخه پدرمو در میارن 

وقتی چهر پنج ساعت اونجا ام و برمیگر م تا صبح گریه میکنم از دستشون 

چ برسه الان ک بخوام چند روز بمونم

اهان گفتی خونت پله داره متوجه نشدم خوب چند دوز تحمل کن عزیز یا بگو حالم خوب نیست نمون برو یه سر وبرگرد اگ کاری داره آقات انجام بده برگرد خونه خودت 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
چرا شوهرت میخواد بره اونجا مگ خودت نمیتونی بهش برسی تو خونت 

من ۷ ماهه حامله ام 

از طرفی خونمون طبقه سومه آسانسور نداریم

میخواد ناراحت بشه یا نشه  بهتر از اینه ک من برم با ی بچه بغل و یکی تو شکم اون جا از دست کارای ...

خب عزیزم شوهرت پاشو عمل کنه شاید کاری داشته باشه و فقط تو بتونی براش انجام بدی منم همسرم پاشو عمل کرده همین یکی دو روز فقط من باید کاراشو بکنم چون کسی دیگه ای نمیتونه

میدونم سختته هم حامله ای هم بچه ی کوچیک داری ولی چه میشه کرد چند روزه انشالله زود خوب بشه همسرت

❤️شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حالا که دعوت شده ای تا میتوانی زیبا برقص❤️
2706