2733
2734

من ۲۴ سالمه دیپلم تجربیم . وارد ی رابطه اشتباه شدم نتونسم بخونم ۶ سال جوونیم بخاطر اون شخص تباه شد داغوووونم . از صب تا شبم با دختر خاله هام ک همسن خودم هستن مقایسه میشم . واقعا میخام خودکشی کنم نه شغلی دارم ن دانشگاهی رفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان برو منم ٢٤ سالمه و دانشجوي آزادم اما درست نخوندم تا الان امسال كنكور شركت كردم

شغل مجازیمو تازه شروع کردم به امید موفقیت هرروز دارم آموزش میبینم از بوتویوب تا قوی تر شم💪🏻💪🏻💪🏻
2731

۲۴ سال دیر نیست خب

اگه علاقه داری بشین بخون مجدد اگه نه برو ی شاخه آرایشگری یاد بگیر درامد اینده ت بیشتر از دختر خاله هات نشه کمترم نمیشه

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185

دیروز یکی واسم تعریف میکرد یکی از همکلاسی هاش 53 سالشه و داره رشته پزشکی میخونه...

شما هنوز 24 سالته برو دنبال آرزوهات

//   کِـی به انداختن ِ سنگ پیاپی در آب ، ماه را میشود از حافظه ی آب گرفت !؟ // p 650
2738
دیروز یکی واسم تعریف میکرد یکی از همکلاسی هاش 53 سالشه و داره رشته پزشکی میخونه... شما هنوز 24 سالت ...

چه خوبن اين آدما 

درسته هرچي تو سن خودش بهتره اتفاق بيفته اما خب وقتي به هر دليلي نشد كلا از دستش بديم به خاطر سن خب حماقت بزرگيه 

شغل مجازیمو تازه شروع کردم به امید موفقیت هرروز دارم آموزش میبینم از بوتویوب تا قوی تر شم💪🏻💪🏻💪🏻

عزیزم برتری که به شغلو درس نیست که به سیرت زیبا وشعوره ادمه یه اشتباهی کردی که الان برات شده تجربه دلیلی برای ناراحتی نیس با کساییم که این حرفارو بهد میزنن یه برخورد حسابی بکنی دختر خالت دخترخالته و تو تویی شما یه خوبیایی داره که صد در صد اون نداره خجالت اوره که عقل مردم به چشمشونه

2706