2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه من چون پریود دیرتر میشدم همیشه...۱۰روز دیرتر معمولا....سونو واسم از ۱۶بهمن حساب میکنه سن حاملگیمو ...

نه منم خیلی عقب مینداختم ولی ده اسفند زود بی بی چکم مثبت شد عقب نیوفتاد یعنی بارداریم از ۲۴بهمن شروع شده 

2738
اره استخون بینی مشاهده شده همه چیش خوبه ولی یکم ب این غربالگری شک کردم من چون متخصص نمی‌رم خودم میرم ...

عدد ان تی خوبه . استخوان بینی هم دیده شده. جواب کلی غربالگریت هم خوب بوده خداروشکر.

بنظر من پیش متخصص برو و تحت نظرش باش. 

عدد ان تی خوبه . استخوان بینی هم دیده شده. جواب کلی غربالگریت هم خوب بوده خداروشکر. بنظر من پیش متخ ...

مرسی عزیزم دلم لطف کردی آخه بچه کوچیک دارم شهر غریبه هستم واقعا نمیتونم برم متخصص انقد شلوغ میشه ک حد نداره بچمم صبرنداره ک باباشم دیر میاد از سرکار مجبورم همون برم پیش پزشک بهداشت 

مرسی عزیزم دلم لطف کردی آخه بچه کوچیک دارم شهر غریبه هستم واقعا نمیتونم برم متخصص انقد شلوغ میشه ک ح ...

باشه قشنگم. اگه سوالی داشتی بپرس ازم. تا حدودی سر در میارم اگه بدونم برات وقت میذارم و جواب میدم.

ان شاالله بسلامتی زایمان کنی

2706