2733
2734
عنوان

هر چقدر دوست دارید گناه کنید

329 بازدید | 19 پست

سلام.صبح همگی بخیر و خوشی،ان شاءالله همیشه در پناه حضرت حق باشید دوستان💚

عادت به گناه‼️

💠 اگر این پنج کار را می توانی انجام بدی، پس راحت گناه کن
🔹برو جایی که خدا نبینه
🔸روزی خدا رو نخور
🔹به فرشته مرگ هنگام قبض روح بگو : نه
🔸به مَلَکِ جهنم بگو وارد جهنم نمی شم
🔹از ولایت خدا خارج شو

🤦🏻‍♂️ مگه میشه⁉️ مگه داریم ⁉️

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
فکر کردم شیطان رجیم تاپیک زده

نعوذ بالله☺

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
شیطانم نی نی سایتی شد😂😂💔

ان شاءالله همیشه گل لبخند رو لباتون باشه⚘

فعلا ک خدا با همین‌گناهکاراس...

استغفرالله🥺

گل بانو شما عاقبت کارشونو ببین،مطمئن باش تو  این  دنیا نه،تو اون دنیا مجازاتشون سختتره

احسنت عزیزم،،خدا به هممون کمک کنه گناه نکنیم مخصوصا گناه غیبت   که همه کارهای خوبمونو پاک میکن ...

ان شاءالله خدا کمکمون کنه،البته باید خودمون هم اراده کنیم ⭐

احسنت عزیزم،،خدا به هممون کمک کنه گناه نکنیم مخصوصا گناه غیبت   که همه کارهای خوبمونو پاک میکن ...

الهی آمین عزیزم و البته گناه حق الناس گردنمون نباشه که این هم خیلی مهمه

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
ان شاءالله خدا کمکمون کنه،البته باید خودمون هم اراده کنیم ⭐

ان شاءالله به امید خودش و یاری امام زمانمون عج

تاپیکت حالمو خوب کرد،،کاااش همه تاپیکا همینجوری بود،،از صب فقط تاپیک خیانت و طلاق و بی حیایی دیدم(دوست دختر پسر)  

یابن الحسن روحی فداک❤متی ترانا و نراک🥺
2706