2733
2734
عنوان

دعای توسل و حاجت روایی😍💚🤲

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 57 پست
لیلا چیشد؟

سلام عزیزم .هنوز هیچی 

شوهرم نیومده ۱ ساعت دیگه میاد 

ممنون ک بفکرمید.واسم دعاکنید راضی بشه 😔

دوستان خواهش میکنم واسه حل مشکلم دعاکنید که زودتر حل بشه و آبروم حفظ بشه دعاکنید شر اون مزاحم اززندگیم کم بشه و به سزای کارش برسه و آرامش بزندگیم برگرده و کسی از مشکلم خبردارنشه .دعاکنید دشمن شادنشم 😔
سلام عزیزم ممنونم ک هرروز با دعاهای قشنگت حال بدم و خوب میکنی خدا حاجت دلتو بده آرزو جون❤❤🙏🙏💚💚

سلام شیدا گلی خیلی ممنون گلم انشاالله شمام حاجت روا شی خواهر جونم😍💚🤲

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبول باشه آرزو جونم. منم امروز زیارت عاشورا خوندم و برای حاجت رواییت دعا کردم. الهی حاجت روا بشی گلم ...

سلام مهزاد جان خیلی ممنون خواهرگلم خدا از خواهری کمت نکنه شرمندم کردی عزیزم💚😍🤲

2728
برا منم دعا کن با عشقم ازدواج کنم همین امسال عزیزم فکر کن منم خواهرتم ثواب داره بخدا اجرت با امام حس ...

عزیزم همه شما خواهرای منین همتونم برام عزیزین انشاالله بحق امام حسین حاجت روا شی

2740
سلام گلم چندتاشو دارم انجام میدم توکل بخدا خسته شدم

سلام عزیزدلم انشااله به بهترین قیمت بفروشید 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
انشاالله توکل بخدا برام دعا کنید

اللناس دعا حتما رو چشمم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده