2737
2739
عنوان

دعای توسل و حاجت روایی😍💚🤲

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام لیلا جون خوبی انشاالله ختم به خیر میشه به منم خبر بدیا چیشد 

چشم حتما خبرمیدم بهتون 🌹

دوستان خواهش میکنم واسه حل مشکلم دعاکنید که زودتر حل بشه و آبروم حفظ بشه دعاکنید شر اون مزاحم اززندگیم کم بشه و به سزای کارش برسه و آرامش بزندگیم برگرده و کسی از مشکلم خبردارنشه .دعاکنید دشمن شادنشم 😔
2728
@مرغسوخاری     @nardin     @1399parsa     @leili1375   ...

ممنون عزیزم انشاالله شما و همه عزیزان حاجت روا بشین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
سلام عزیزم خوبی؟صبحت بخیر پدرتون چطوره؟خدا از دهنت بشنوه خواهر دیگه کم اوردم 

سلام عزیزم ممنون تو‌خوبی.  ای اونم هرروز با انواع جدید بیماری‌ها دست پنجه نرم میکنه زخم بستر گرفته.

تو نت دعای فروش فوری هست چندتا انجام بده مجربه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

انشالله  خودت و همه عزیزان  حاجت را بشید انشالله 

اللهم صل علی محمد و آل محمد 

به نیتون آیت الکرسی میخونم

خدایا..هیچ شباهتی با یوسف ندارم...نه رسولم ،نه زیبایم،ونه برای کسی عزیزم، فقط در چاه افتاده‌ام....معجزه کن نجاتم بده 😔😔
2740

عزیزم سلام. 

ممنون به یادمی 

به نیت حاجت شما صد مرتبه صلوات به امام جواد علیه السلام هدیه میکنم. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
عزیزم سلام.  ممنون به یادمی  به نیت حاجت شما صد مرتبه صلوات به امام جواد علیه السلام هدی ...

سلام فرزانه جان خیلی ممنون خدا از خواهری کمت نکنه عزیزم ❤😍🌸

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
سلام عزیزم ممنون تو‌خوبی.  ای اونم هرروز با انواع جدید بیماری‌ها دست پنجه نرم میکنه زخم بستر گر ...

سلام گلم چندتاشو دارم انجام میدم توکل بخدا خسته شدم

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
2706