2737
2734
عنوان

وظیفه منه مهمونای عروسی خواهرمو راه بدم خونم؟شما بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خواهرمم اصلا تو کلش نمیره میگه ن اینا همیشه میان شیراز حالا من اینهمه خرج کردم میخام بریزم تو شکمشون ...

خوب خواهرتون باید متوجه باشند که اینبار به خاطر عروسی ایشون دارن میان، اونا هم میتونن نیان عروسی

... و من به تو ایمان دارم...
داداشم نداری؟ عب نداره ی بار بیشتر نیستا!!!! دلت میاد نه بگی خواهرت مگه بی کس و کاره اگه توان مالیش ...

من الان تو پول کادو ک میخام بش بدم موندم برم ب شوهرم بگم خرج مهمونای عروسی خواهرمم تو بده 

2728
2738
من الان تو پول کادو ک میخام بش بدم موندم برم ب شوهرم بگم خرج مهمونای عروسی خواهرمم تو بده 

حب پس هیچی

قناریتونم خــــب😁پنجمین کاربریمه باورت میشه؟  نمیتونم ازتون دل بکنم  باهام مهربون باشین خـو  
😐😐😐چقدر نفهمه خواهرت چی گفنی ک یه هفته شد؟

هرچی غیر مستقیم میگم نمیفهمه که زنگ زده بهم میگه یکشنبه دارم میامااااااا چی بگم دیگ 

بخدا دم عروسی نداریم یکی دیگ میخاد جشن بگیره باید دهن من صاف بشه 

هرچی غیر مستقیم میگم نمیفهمه که زنگ زده بهم میگه یکشنبه دارم میامااااااا چی بگم دیگ  بخدا دم ع ...

باید شوهر خواهرتون مکانی در نظر بگیرند. شما هم میتونید بگید که تا دو سه روز قبل عروسی خونه نیستید 

باید شوهر خواهرتون مکانی در نظر بگیرند. شما هم میتونید بگید که تا دو سه روز قبل عروسی خونه نیستید&nb ...

واقعا اگ‌ از شهر دیگ مهمون دعوت کنی باید فکر جاشونو بکنی ؟☹️

هرچی غیر مستقیم میگم نمیفهمه که زنگ زده بهم میگه یکشنبه دارم میامااااااا چی بگم دیگ  بخدا دم ع ...

بازم جای شکر داره ک بیس روز شد یک هفته 

غذاهای سبک بزار خودتو اذیت نکن وقتی اومد خواهرانه باهاش درد دل کن از وضعیت مالبت بگو اگ خواهر خوبی باشه درکت میکنه وگرنه قهر میکنع ک چ بهتر

2706