2733
2734
عنوان

دوستم شغل شوهرشو الکی گفت😒😒😕

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 68 پست
صدالبته ولی ادعا رو قاطیه نظر کردن درست نیست نظرو بین دوتا درخت هم میشه داد چیزی نیست ک نشه نظر ند ...

ناراحت نشو گلم 

دنیا ازین چیزا زشت تر و ترسناکتره که بخوای برای چیزای جزئی ناراحت بشی 

دستا بالا دستا بالا ...😂😂😂😂میبینم که با ریتم میخونی
ناراحت نشو گلم  دنیا ازین چیزا زشت تر و ترسناکتره که بخوای برای چیزای جزئی ناراحت بشی

ن نشدم بخدا 😘 حله همه چی🥰

درسته که توییو یه کیبورد موبایل!!  ولی دلیل نمیشه هرچیز بی اساسیو تایپ کنی که عزیز من !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندوقته باهاش دوستی؟ 

ده سالی هست اما یه مدت شهرمون متفاوت بود و بخاطر متاهل شدنمون وقت نمیکردیم همو ببینیم بیشتر تلفنی بود رابطمون

2731
بی اندازه بی شعوره حتی آلبوم آتلیه اشو نیاورد ببینم اما اون حتی فیلمای عروسیمم دیده

اون کارش اشتباه نیست که اجازه نداده  شاید ب حریم خصوصی زندگیش پایبند ولییییی کارش سرک کشیدن تو زندگی و حریم شخصی دیگران.. متنفرم از این آدما.. توخونه میزبان راحتن ولی خونه خودشون انقد جو سنگینه اون چایی ام میخوری زهرمارت میشه

یاد عمم افتادم اون اوایل به اشناها میگفت شوهرم رییس اداره برقه 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂

حالاما تو یه شهر خییییییلی کوچیک بودیم که همههههه همو میشناسن شوهرشم یه بی سواااااد بی فرهنگ بود 🤦‍♀️

نمیدونم چرا دروغ میگفت 😐

اون کارش اشتباه نیست که اجازه نداده  شاید ب حریم خصوصی زندگیش پایبند ولییییی کارش سرک کشیدن تو ...

دقیقا همین طوره 

منم دوست نداشتم پاشه سرک بکشه توی خونه زندگیم اما با روی باز ازش پذیرایی کردم 

یاد عمم افتادم اون اوایل به اشناها میگفت شوهرم رییس اداره برقه 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂 حالاما تو یه شهر خی ...

😬😬😬😬

شاید شوهرش بهش به دروغ گفته بود

2738
😬😬😬😬 شاید شوهرش بهش به دروغ گفته بود

نه بابا شوهرش برادر شوهر اون یکی عمم بود میشناختیم شون

بعد اینا به شدت بی فرهنگ و داغونن

نمیدونم عمم چرا اینو گرفت

نه قیافه داره نه اخلاق نه درس خونده بود نه پول داشت نه خونواده درست و درمون هیچی هیچی نداشت

عمم مثل چی پشیمونه الان