2733
2739
عنوان

مادرشوهرم همش خودشو لوس می‌کنه🤢

| مشاهده متن کامل بحث + 5371 بازدید | 154 پست
اینو می‌نویسم واس کسایی ک میگن خوب مادرشه چ اشکالی داره. خانوما من مادرشوهرمو مثل مادرم دوست دارم و ...

ببین گناه داره بگم ولی گوش کن

نه اون مادرروپسرش...

نه اون پسر به مادرش.... اصلا به زبون نمیارم

ولی اینو میگم

که اون مادر برای اینکه به تو حرص بده و تورو ازچشم بندازه امدا امدا امدا اون کارا رومیکنه.کاراش غیرعاادیه.طبیعی نیست.هدفشم بهت گفتم چیه.خدااا کمکت کنه فقط.مادرشوهرت به شدددت به توحسادت میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین گناه داره بگم ولی گوش کن  نه اون مادرروپسرش... نه اون پسر به مادرش.... اصلا به زبون نمیا ...

من حلالش نمیکنم.من نمیتونم پسرشو قانع کنم نریم خونشون.فقط در این حد بگم بعد برگشتن باید گریه کنم یا با کسی دردل کنم تا سبک بشم.خستم بخدا.با اینکه عاشق شوهرمم و مرد ایده الیه برام ولی کاش عروسشون نمیشدم

اسی جان فک کنم شما یخورده اعتماد به نفس پایینی داری بنظرم شما پیش یه مشاور برو مشکلتو باهاش مطرح کن ...

من با یه مشاور مطرح کردم.با دیدن من و حرفام متوجه شد من اعتماد بنفس پایینی ندارم و دلیلیم نداره داشته باشم.این مادرشوهرمه ک نیاز ب مشاوره دارع

2728
من حلالش نمیکنم.من نمیتونم پسرشو قانع کنم نریم خونشون.فقط در این حد بگم بعد برگشتن باید گریه کنم یا ...

شما جلو پدر شوهر چطور لباس میپوشی؟

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            
من اوایل شومیز بلند و شلوار و روسری.ولی منم دیگه روسریمو در آوردم.البته فقط روسری. لباسم همیشه بلند ...

احتمالا پدر شوهرت هم جوون هست.و مادر شوهرت از روی حسادت در مقابل شما که پوشیده هستی جوری لباس میپوشه که به چشم پدر شوهرت هم نیای.اون خیلی حسودیش میشه.

2738

بعضی وقتا تو جمعشون خیلی احساس غریبگی میکنم و دلم میگیره.پدرشوهرم و مادرشوهرم تنها این پسرو دارن.وقتی جمعیم پدرشوهرم اینقد مادرشوهرمو لوس می‌کنه و مادرشوهرم ب پسرش عشوه می‌ریزه، ک انگار همشون دارن واس من نمایش بازی میکنن و منم تماشاگرم باید لذب ببرم.پسرشم واس اینکه مامانش پیش من ضایه نشه با ناراحت نشه همش تعریف می‌کنه و بهش میگم یا تعریف نکن یا از منم تعریف کن.میگه پیش بابام نمیتونم ک خجالت میکشم چی بگم پیش بابام بگم عجب هیکلی داری؟!مامانمم قصدش همینه ک ازش تعریف کنم خب نکنم ضایه میشه.

شوهرم خیلی پسر خوبیها.ولی خب من میگم بعضی وقتا بزار ناراحت بشه چون کارش درست نیست

بله.پدرشوهرم ۴۶سالشونه

چون پدرشوهرت هم جوون هست.قبل از اینکه حتی شما عروسش بشی قطعا تصمیم گرفته خیلی به چشم بیاد که شوهرش از شما حتی نتونه تعریف کنه و چون شما رعایت میکنی ایشون داره میتازونه.اما رفتار ایشون مشکل داره و کم کم خودش خسته میشه.وقتی ببینه شما بی تفاوتی.بی خیال باش و غصه نخور.بلاخره خسته میشه.و تا حالا هم همه چیز رو رو کرده و دیگه چیزی برای نمایش نداره.

چون پدرشوهرت هم جوون هست.قبل از اینکه حتی شما عروسش بشی قطعا تصمیم گرفته خیلی به چشم بیاد که شوهرش ا ...

بعضی وقتا تو جمعشون خیلی احساس غریبگی میکنم و دلم میگیره.پدرشوهرم و مادرشوهرم تنها این پسرو دارن.وقتی جمعیم پدرشوهرم اینقد مادرشوهرمو لوس می‌کنه و مادرشوهرم ب پسرش عشوه می‌ریزه، ک انگار همشون دارن واس من نمایش بازی میکنن و منم تماشاگرم باید لذب ببرم.پسرشم واس اینکه مامانش پیش من ضایه نشه با ناراحت نشه همش تعریف می‌کنه و بهش میگم یا تعریف نکن یا از منم تعریف کن.میگه پیش بابام نمیتونم ک خجالت میکشم چی بگم پیش بابام بگم عجب هیکلی داری؟!مامانمم قصدش همینه ک ازش تعریف کنم خب نکنم ضایه میشه.

شوهرم خیلی پسر خوبیها.ولی خب من میگم بعضی وقتا بزار ناراحت بشه چون کارش درست نیست

بعضی وقتا تو جمعشون خیلی احساس غریبگی میکنم و دلم میگیره.پدرشوهرم و مادرشوهرم تنها این پسرو دارن.وقت ...

به نظر منم رو شوهرت کار کن وقتی مامانش خیلی عشوه در میاره جمع رو ترک کنه.شوهرت خیلی مهربونه و دوست نداره مادرش رو ناراحت کنه.اما  شوهر من و  برادر شوهرام کار های مامانشون رو که میدیدن تذکر میدادن و یا ازش دور میشدن خودش درست شد...رو شوهرت کار کن تا دست و پای مامانش رو جمع کنه.بگو حرکاتش سبک هست.من اگه جایی با مامانت باشم خجالت مبکشم...شوهرت کلا خالت خجالت به خودش بگیره وقتی ایشون کارهای جلف میکنه.کم کم شاید درست بشه.

مادرشوهر منم از زنای دیگ تعریف میکرد

بی تفاوت شدم دیدم تاثیری نداره

به شوهرم گوشزد کردم تا یجوری به گوشش برسونه حالا چه از زبون خودش چه از طرف من

خوشحالم که شدی آرامشم❤💍
2706