2733
2739

ما عقدیم نزدیک دوساله

تقریبا از دو شب پیش داشتیم چت میکردیم یهو خودشو ببخشیدا عن کرد

جوابای کوتاه و بی حوصله میداد

قربون صدقه نمیرفت

کلا حس میکنم دیگه من و دوست نداره

ما باهم خیلی اختلاف داشتیم من خیلی بد رفتار کردم خیلیییییااااا... خیلی جاها هم حق داشتم ولی انقدر رفتار من بوتر بود که حتی حرف درستم هم ضایع کردم . رفتارام زشت و توهیم آمیز و دل شکننده بود...

گاهی اوقات حق میدم اصلا منو دوست نداشته باشه

ولی از یه طرفم عذاب وجدان دارم. اگه خودم این همه در حقش بدی نکرده بودم و مطمئن میشدم که منو دوست نداره حتما جدا میشدم. چون به زور کسیو کنار خودم نگه نمیدارم

اما چون بهش بدی کردم و عذاب وجدان دا م میخوام بمونم که جبران کنم بدیامو...هم دلم باهاش صاف نیست هم بدی کردم و عذاب وجدان دارم و باید وایسم درستش کنم و جبران کنم هم دوسش دارم هم از چشمم افتاده.

نمیدونم چیکار کنم

الان که رفتارش سرده به نظرتون من باید چه رفتاری کنم؟ ازش تو واتساپ بپرسم چیزی شده و اینا؟ اینم بگم که من خیلی بیشتر بهش پیام میدم تا اون. و تا زمانی که من قربون صدقه اینا نرم اونم قربون صدقه نمیره ولی من شروع کنم اونم میگه.

من الان باید چیکار کنم. لطفا نظرات پخته و عاقلانه و سیاستمندانه بگید

من ک هنوز پخته نشدم ببخشید😐

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

نه نگو بهش چیزی 

به رابطتتون زمان بده 

تو این مدت مطمئنش کن که دیگه قرار نیست رفتارای بد گذشته اتفاق بیافته 

تو کلاه قرمزی داشتن تئاتر بازی میکردن با موضوع:" خواستگاری کفش از توپ" اول کار پدر داماد برگشت به خانواده عروس گفت : بله شنیدیم که یه دختر توپی دارید... :)))