2733
2734

سلام مامانا ...من دخترم سنگ کلیه داره تو دوتا کلیه اش ..تا حالا سه تا سونگرافی بردم یکی سنگریزه نوشته یکی رسوب ادراری یکی هم نفروکلسینوزی (رسوب کلسیم )..آزمایش هم دفع کلسیم نداشت ...خیلی نگرانم خیلی ....کسی بوده تو شرایط من،؟.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
دکتر چی گفته؟

دکتر ترسوند سر اون کلمه ی رسوب کلسیم ...دکتر سونو باز بردم همون جایی که اونو نوشته بود گفت تضمین میدم کلیه های دخترت سالمه سالمه ...به نظرت دکتر سونو هم می‌فهمه دیگه درسته ؟؟؟؟چون درسشو خونده دیگه

اره منم دخترم حدود ۳ ماهه بود فهمیدیم  ۴ ماه دارو خورد برطرف شد نگران نباش  داروشم یه مح ...

فقط شما یادته علتش رو دکتر چی گفت ؟فقط محلول بود یا قرص هم میدادید؟یکی هم ببخشید سنگریزه نوشته بود یا رسوب کلسیم؟

فقط شما یادته علتش رو دکتر چی گفت ؟فقط محلول بود یا قرص هم میدادید؟یکی هم ببخشید سنگریزه نوشته بود ی ...

گفت ارثیه چون خواهر شوهرام دارن و یه چیزی تو ادرارش بالا بود  یادمه سنگ ریزه و کریستالهای چی چی تو سونوش نوشته بود  

دارو مصرف کرده؟

گفت ارثیه چون خواهر شوهرام دارن و یه چیزی تو ادرارش بالا بود  یادمه سنگ ریزه و کریستالهای چی چی ...

محلول فقط بیست روز ...ترسیدم اثر بد بگذاره الان دوتا یک میلی مونده ..‌‌‌‌‌‌‌‌‌دکتر سونو باتجربه هم بود تضمین داد گفت سالم سالمه آب بدی گفت دفع میشه

محلول فقط بیست روز ...ترسیدم اثر بد بگذاره الان دوتا یک میلی مونده ..‌‌‌‌‌‌‌‌‌دکتر سونو باتجربه هم ب ...

دخخر من ۴ ماه خورد چون خیلی جیغ میزد

دکتر ۲۰ روز تجویز کرد یا خودت قطع کردی؟

2706