2733
2739
عنوان

با شوهرم سر قرص اورژانسی دعوا کردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1983 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و منی ک خدا نخواست هیچ کدومتون رو درک کنم

دوست عزیز،من چهارده ساله ک دعا می کنم خدا بهم بچه بده اما هنوز خدا صلاح ندونسته،میشه تو برام دعا کنی شاید خدا حرف تو رو قبول کنه و منم مامان بشم و از این غم بیرون بیام.اگه برام دعا کردی لایکم کن تا هم دعات کنم و هم واست صلوات بفرستم،الهی دلت همیشه شاد باشه
2731
نه عزیزم ال دی ها رو باید هر روز مصرف کنی تا از تخمگذاری جلوگیری کنه به بارداری ربطی نداره

چرا عزیزم مث قرص اورژانس ی عمل میکنه دوتا بعد دوازده ساعت و دو تا دیگه دوازده ساعت بعد اونا

منتظر اتفاقات خوبم 
مثلا عوارضش چیه

من اطرافم دیدم کلا پریودشون داغون شده تا و همش خونریزی شدید داشتن 

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
چرا عزیزم مث قرص اورژانس ی عمل میکنه دوتا بعد دوازده ساعت و دو تا دیگه دوازده ساعت بعد اونا

عزیزم من از دکتر پرسیدم دکتر گفته بود باید هر روز مصرف کنی اثر کنه دیگه نمی دونم 

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2740
عزیزم من از دکتر پرسیدم دکتر گفته بود باید هر روز مصرف کنی اثر کنه دیگه نمی دونم 

من یه جای اورژانسی استفاده میکنم همیشه 

حتی یه بار دوتای اولو خوردم دوتای دومو یادم رفت ولی چند روز بعدش پریود شدم ولی واسه اطمینان بهتره که بعد رابطه یا بعد دوازده ساعت از رابطه دوتا بخورین و با فاصله دوزاده ساعت دیگه دوتای دیگه

منتظر اتفاقات خوبم 

اصلا نخور این قرص فوق العاده خطرناک بگو‌شوهرت پیشگیری کنه وگرنه اصلا رابطه نداشته باش چرا به خودت ضرر میرنی

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
مجردا فک میکنن متاهلا فقط مشغول این کارن. درحالیکه متاهلا فقط مشغول مشقت ها و دردسرهای زندگی مشترکن. ...

من‌متاهلم با سابقه ۲۰ساله😁.والا خب بهترین راه همونه ک کاری نکنی بالاخره ادمیزاده اتفاقه دیگه.من ۲۰ساله قرص نخوردم اصلا ولی برام دردسدم داشته همین روش طبیعی.بارداری ناخواسته ک خارج رحم شد و کارم ب جای باریک کشید.الانم با این قانون جدید برات ب راحتی دستگاه نمیزارن.

از خودم چاق هستم‌دیه بدتر میشم آخه شنیدم دستگاه هم چاق میکنه 

عزیزم منم وزنم بآلاس.من سر پسر اولم ۱۳ سال ای یو دی داشتم.هیچ مشکلی نداشتمربعد بچه دوم اوردم که از همون اول اضافه وزن گرفتم بعد یه سال خاستم برم امپول بزنم ماما گفت شما وزنت بالاس بیشتر چاق میشی امپول نزن.گفت آی یو دی بزار ولی قصد دارم اگر امکانش باشه لوله هارو ببندم

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
عزیزم منم وزنم بآلاس.من سر پسر اولم ۱۳ سال ای یو دی داشتم.هیچ مشکلی نداشتمربعد بچه دوم اوردم که از ه ...

آها منم بیشتر نظرم رو آیو دی هست فوقش اتفاقی هم افتاد درش میاری

الان که دیگه لوله نمی بندن