2726
عنوان

با شوهرم سر قرص اورژانسی دعوا کردیم

1977 بازدید | 73 پست

هر ماه باید قرص بخوریم بدنم نابود شد دیگ

هر بارم میگم این قرصا ضرر داره میگه ببخش دیگه تکرار نمیشه ولی اصلا به هیچ جاشم نمیگیره و هر ماه چن بار باید قرص کوفتیو بخورم

دو روز پیش رابطه بدون جلوگیری داشتیم من دیروز یادم رفت بگم قرص بخره امروز یادم افتاد زنگ زدم بهش با ی لحن طلبکارانه ی میگ چرا دیروز نگفتی دیگه وقتش گذشت فایده نداره بیخیال

منم هر چی از دهنم در اومد گفتم بهش کلی داد زدم و قط کردم 

خداکنه باردار نشم😭

امشب قرصو میخورم به جز قرص چی خوبه که پیشگیری کنه از باردار شدن

توروخدا اگه میدونین بگین اصلا دوسندارم یکی دیگ رو هم به دنیای گوه اضافه کنم تا مث ماها عذاب بکشه

منتظرتم پسر قشنگم🌱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب شما که بچه نمیخواید چرا بدون جلوگیری ....

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 
2728
خودتو نابود میکنی اینجوری قرص میخوری یا درست قرص بخور یا مجبورش کن کاندم بزاره

حالا خودمم مشکل هورمونی دارم اینارو میخورم بدتر بهم میریزه بدنم

درست خوردن قرص چطوریه؟؟ 

منتظرتم پسر قشنگم🌱

چرا قرص ضدبارداری نمیخورین؟؟ میدونم خیلی ها دوست ندارن اما انگار تنها راهش برای شما همینا البته اگه آقا با کاندوم مخالفن، کلی راه دیگه هست، مثل آمپول و... 

خدایا دستمو بگیر
2706