2737
2739
عنوان

کسایی که حوصلشون سر رفته بیان😂

1796 بازدید | 300 پست

بیاین یکم حرف بزنیم از هر دری ،هر سوالی هر نظری نکته ای و .... بیاین اینجا هر سوالی دارین ازم بپرسین تا جایی که بتونم جواب میدم حوصلم سر رف هیچکس نیست باهاش حرف بزنم:)

مجازی شده جایی برای خالی کردن عقده های خیلیا 🙂 اما این صفحه نه🦋🍃 دلم میخواد تاپیکام براتون حس خوب داشته باشه😍

آرومم کن😒 اعصابم خورده

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اع منم بپرسین👩🏻‍🦯

چشات کاری ک میکرد ، با من هیچ ساقی نمی‌کرد..‌.🤍🫶🏻                                عجیجم ع حضور من تو سایت ، فشار بقول ، بسوز ، جر بخور ، پاره شو همینه ک هس😐🤍                                                      یکدانه_هسدم
2728

تو بپرس عزیزم

{یک عدد ارمی هستم: ارتش بی تی اس انجا و اینجا و همجا}  بیایید به عقاید هم احترام بزاریم و بخاطر داشتن عقاید متفاوت با هم بحث نکنیم؛هم بخاطر سلامت ذهن خودمون هم احترام به عقاید♡
2738