2737
2734
عنوان

خانما ایاوقتی چیز میشین اینجوری با همسرتون صحبت میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 58 پست
بقولی میگف خانوما یه هفته پریودن حالشون خوب نیس یه هفته قبلش یه هفته بعدش میمونه یه هفته ک اونم یکی ...

😂😂😂😂😂

مگر ما چقدر زنده ایم که انقدر میمیریم؟ 🖤                         باهم قهر نکنیم خیلی وقتا تلفن بدموقع زنگ زده و داغی بردل گذاشته 🖤                                                                          
حالا پیام بده بگو چرا پول نریختی؟ تو ک دل نداری تعارف نکن🤣🤣🤣قشننگگگگگ دوران پپریودیومیفهمه چیه

خخخخ باید همیطو کنم😄

نمیدونم کجایِ دنیا و با چه حالی هستی که اینو میخونی، اما یادت نره: غم همیشه انقد پر رنگ نمیمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچه ها این صبح من بهش گفتم خیلی عادی برو به شوهرت پیام بده حالشو بپرس 

بعد که نوشته بود سلام عزیزم ، دیدم انلاینی گفتم حالتو بپرسم 

شوهرش نوشته بود با منی؟! 😂😂😂

مگر ما چقدر زنده ایم که انقدر میمیریم؟ 🖤                         باهم قهر نکنیم خیلی وقتا تلفن بدموقع زنگ زده و داغی بردل گذاشته 🖤                                                                          

😂😂😂😂😂وای خدا

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗

از بس بداخلاقه بدبخت شوهرش با تعجب نوشته با منی؟😂😂🤦‍♀️

2740
منم پاچه میگیرم ولی نه دیگه در این حد😑😅😅 من پریود شم شوهرم از طرز حرف زدنم میفهمه 😑همش دوس دارم ...

همه همینجورین 

بقولی میگف خانوما یه هفته پریودن حالشون خوب نیس یه هفته قبلش یه هفته بعدش میمونه یه هفته ک اونم یکی ...

😂😂

دقیقا 

خواهش میکنم برام دعا کنید 🙏🙏🤍برام سه تا صلوات بفرستید و دعا کنید کنکور قبول بشم 🙏🙏🥺وضع مالیمون درست بشه و مشکلات و غصه هام حل بشه 🤍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

یه نگاه به تاپیک قبلی بندازین، میفهمین سرکارین توسط این خانم. مگه میشه مال دوستت باشه و صفحات چت عین هم؟

تاپیک قبل

مطالب دکتر حبشی، بانوآرتمیس، دختر_گرانبها و roya_am را کتاب کردم. میتونین از تاپیک‌هایم به صورت رایگان دانلود کنید. برای زندگی مشترک، کتابی بهتر از کتاب زندگی دکتر حبشی نخوندم. برای هر زن و مردی واجب است این کتاب رو بخونه. این کتاب رو میتونین از سایت مجتمع فرهنگی شاهدان (سایت دکتر حبشی) تهیه کنید.